Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам NOKIA 6300

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам NOKIA 6300

    Здравейте , като съвестен донор на М-тел получих срещу натрупани точки нов телефон Nokia 6300 и понеже няма да го ползвам го продавам цена 200 лв. Подчертавам че телефона е чисто нов и даже не му е разпечатана кутията както си ми го дадоха така седи има си гарация и всичко останало най-потходящ е за продаване в магазин щото не е разпечатван тел.0878719985 или 0888719985 ако някой има интерес да свирка!Преместена в правилния раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Croma CHT
    Croma 1.9 multijet

    #2
    Колеги айде ако може някой да ме светне каква аджеба му е цената на този телефон защото аз съм я формирал черпейки информация от някакво списание на "хенди" за месец юни кадето цената е 359 лв само на апарата и 259 лв. ако сключиш договор за една година с М-тел!Та струваше ми се че го продавам евтино , а като гледам интереса явно не съм си актуализирал информацията и сега е по-ефтин gsm-а!
    Croma CHT
    Croma 1.9 multijet

    Коментар


      #3
      Колега цената е много добра но сигурно няма хора с пари.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        http://www.mobilebulgaria.com/mobile...d=1257тука има цени на повечето фирми и както е казал колегата е добра цената за неотпечатвана кутиика
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар


          #5
          на приятелката ми итрябва нов тел, този е много подходящ ама като няма пари сега ... а цената е екстра
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар

          Working...
          X