Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся лежанка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся лежанка

    Предлагам на някой, на когото му е станало ясно, че дори и при наличието на лежанка с щанга вкъщи, пак го мързи да тренира, да се отърве от нея, като ми я продаде...просто не ми се дават луди пари за нова, пък може би на някой от вас му се пречка... Очаквам оферти Поздрави
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Re: Търся лежанка

    viktorson написа:
    Предлагам на някой, на когото му е станало ясно, че дори и при наличието на лежанка с щанга вкъщи, пак го мързи да тренира, да се отърве от нея, като ми я продаде...просто не ми се дават луди пари за нова, пък може би на някой от вас му се пречка... Очаквам оферти Поздрави
    http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=25025
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Ето една за 150лв. Не е почистена, иначе е почти чисто нова, сигурно е ползванаима-няма 10 пъти и оттогава отлежава в гаража.И едно колело - цена 50лв.(на дясната дръжка дунапрена е разкъсан от една луда котка)В София са нещата, тел 0888 654-611
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар

      Working...
      X