Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАДЕН, НЕИЗПОЛЗВАН телефон с две сим карти, в гаранция.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    snaiperisto написа:
    kiler_4o написа:
    UP
    Бартер за Poket PС ?
    може и да е съгласен собственика, но трябва да има бг меню... но не съм убеден - трябва да го питам ... А и покет PC с бг меню ще е като Windows с BG пакет ... :D

    Коментар


      #17
      Принципно покет РС-то няма меню. Има това, което му качиш, а предполагам че твоят приятел няма проблеми да работи с windows като е на английски? Това е същото, даже по-елементарно Евентуално за доставка до друг град мислил ли си? А и извинявай, не обърнах внимание има ли някаква гаранция и ако няма и се окаже че нещо се е скапал какво правиме?
      Fiat Punto 1.7TD
      Mazda 626 2.0
      Fiat Croma 2.4 Multijet

      Коментар


        #18
        Гаранция не съм питал дали има Телефона не е пипан, но като го разглеждах не ми изглеждаше да се е скапал ... Доставка до друг град - естествено, че ще се разберем - я еконт, я спийди - каквото кажете Неговия windows е с БГ пакет, за това като му оправям компютъра адски се изнервям от гадните преведени все едно от някой селянин дето не е работил никога с компютър надписи Телефона все още си лежи в кутията тук до мен и си чака новия собственик ...едит: Попитах току-що - Има и гаранция 2 години, от 31ви Януари 2008 година, има кратка инструкция как се работи и подробни обяснения къде точно в менюто и т н... Довечера ще ми донесат документите и ще пиша какво друго има

        Коментар


          #19
          Давам 120лв.

          Коментар


            #20
            up

            Коментар


              #21
              колега ,двете сим карти едновременно ли са активни или трябва да се превключва м/у двете

              Коментар


                #22
                не знам, не съм го барникал толкова... но и телефона преди няколко дни бе продаден, но не написах в темата, защото беше и без това много надолу ...

                Коментар

                Working...
                X