Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ: хард-диск WD, 2.5", 750 GB, SATA II, 5400 об.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ: хард-диск WD, 2.5", 750 GB, SATA II, 5400 об.

    Продавам следния хард-диск:Марка: Western DigitalСерия: Scorpio Blue ("синя серия") Модел: WD7500BPVTКапацитет: 750 ГБИнтерфейс: SATA II (3 Гб/с)Размер: 2.5 инча (размер за повечето лаптопи от нисък и среден клас)Обороти: 5400 об/минРазмер на кеш-памет: 8 МБРазмери (височина/дължина/ширина в милиметри; тегло в грамове): 9.5/100.2/69.85; 150Всички данни са взети от ТУК.Дискът е свален от лаптоп и се продава така, както е, без никакви допълнителни кабели, книжки, болтчета и др. Не е в гаранционен срок, купен е преди 3.5 години, ползван е малко като цяло, за домашен потребител, който рови в интернета. Никога не е ползван за торенти. Общо е работил 37 дни и няколко часа, от тях - около 10-на дни са натрупани през последните 2 месеца, откакто съм го закачил на моя компютър и стои така, без да се ползва, само трупа статистика. Стартиран е по-малко от 900 пъти, от тях - последните 200 са откакто е при мен. Това прави средно по 40 минути на ден ползване. Продавам го, защото на въпросния лаптоп е монтиран SSD-диск и този диск ми е непотребен.Цена: 75 лв за членове на форума, регистрирани преди 01.12.2014; За хора, които случайно са попаднали на тази обява и не са от форума - цената е 80 лв. Само лично предаване след тест.Линк към 3 снимки с данни от HD Sentinel. Ако някой иска още нещо конкретно като информация - моля САМО на ЛС, а не в темата. За контакт - ЛС.

    #2
    Продавам още един диск:Марка: SeagateСерия: Momentus Thin Модел: ST500LT012Капацитет: 500 ГБИнтерфейс: SATA II (3 Гб/с)Размер: 2.5 инча (размер за повечето лаптопи от нисък и среден клас)Обороти: 5400 об/минРазмер на кеш-памет: 16 МБРазмери (височина/дължина/ширина в милиметри; тегло в грамове): 7.0/100.55/70.1; 90Всички данни са взети от http://www.seagate.com/www-content/p...dfДискът е на практика чисто нов, свален е от нов лаптоп HP 350 G1, който е произведен на 30.10.2014 и не е работено с него, и се продава без никакви допълнителни кабели, книжки, болтчета и др. Няма гаранция, защото не е купен самостоятелно. Не е ползван изобщо, с изключение на фабрично инсталирания и лицензиран и активиран Windows 8.1, който още си е на него. Общо е работил 15 часа, през които на самия лаптоп е активиран Windows-а и лаптопът е тестван дали всичко му е наред и всичко работи както трябва. Стартиран е 28 пъти, от които поне 15 бяха по време на тестването на лаптопа.Продавам го, защото на въпросния лаптоп е монтиран SSD-диск и този диск ми е непотребен.Ако някой иска още нещо конкретно като информация - на ЛС.ЦЕНА: 65 лв. за колеги от форума и 70 лв. за случайно попаднали тук.

    Коментар


      #3
      Темата не е актуална.

      Коментар

      Working...
      X