Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да подарява Битова Газова бутилка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да подарява Битова Газова бутилка

    Колеги търся стара битова газова бутилка 20-25л. ако някой има за изхвърляне бих я взел, защото моята се оказа от старите Югославските и не я приемат никъде, едиственото условие е, че трябва да е на ВМЗ Сопот или Топливо. Извинявам се, но не знам точно къде да постна темата, за това ще помоля модераторите да я преместят на полагащото и се място.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    #2
    А какво ще я правиш?Аз миналата седмица нарязах две- една чешка и една българска. Стояха си в мазето от години и изглеждаха все едно са ги гризали мишките....но ненарязани в нито един пункт не ми ги приеха. Свалих им винтилите, напълних ги с пясък и....с флекса.Ако е за пълнене...от сега ти казвам, че с много стара бутилка ще имаш същите ядове по станциите. На много места отказват да пълнят стари бутилки. Това едно време ставаше само срещу представяне на паспорт на бутилката...и не знам защо сега вече няма такова изискване. Тук при мен има две станции...и на двете ръждиви, криви и разни от 90-те години бутилки не пълнят.

    Коментар


      #3
      Трябва ми за да я сменя, защото аз имах 2 но С?ръбски и не ми ги приемат да ги сменят с пълна( за мен така е по сигурно, защото ги надуват в София и вероятността да гръмне е много по малка), а сега нямам възможност да купя нова и за това търся ако някой има излишна.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар

      Working...
      X