Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разни неща...продавам

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разни неща...продавам

    Предварително се извинявам за дългата обява, която включва всички неща, но предпочетох да не заемам излишно място с всяка обява по отделно във форума и да оформям голяма колонка от обяви, публикувани поотделно! Предоставил съм много информация за всеки продукт и прикачени файлове, ако има някакви проблеми ми сигнализирайте, насреща съм ако има нещо! Поздрави! Samsung Omnia Sch i910 - без гнездо за Сим картаЗа снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=d6d4d8ab0aПавел Влаховгр.Пловдив0889297598e-mail: pavel_vlahov@abv.bg skype: pavenceЦената му е 50лв.!Samsung Omnia Sch i910 - телефона е без гнездо за Сим карта, защото е междинна серия на Samsung Omnia i910, която се прави предимно за пазара в САЩ и ползва услугите на мобилната мрежа на Verizon - това е техен мобилен оператор предлагащ мобилни услуги посредсредством Wi Fi и реално не използват познатите ни тук в Европа и в частност България СИМ карти, специално тази компания предлага този тип услуги! Телефона се произвежда и за пазара на някои азиатски държави доколкото ми е известно, като Южна Корея, възможно е и в други да го има! В Европа не съм чувал да има приложение и европейските мобилни оператори да използват принцина на Verizon, говори, че набира скорост този принцип на мобилни комуникации без СИМ карта, но на този етап не е толкова популярно. Не е приложимо за българските мобилни оператори и нито един от тях (МТел, Глобул, Виваком, Боб) не може да го обслужва, именно поради липсата гнездото за СИМ карта! Това е телефон, но не е приложим за нашя пазар и територията на Европа, има всички характеристики на стандартния модел Samsung Omnia i910 и е един изключителен смартфон - 8гб вградена памет и има слот за допълнителна карта-памет, този специално има ОС: Windows Mobile 6.1 с редица приложения , но може да си я подмените с друга, 3G, 5 Mpx камера, доста добре хваща безжични мрежи, но за да не Ви занимавам излишно и да ви пиша, погледнете останалите характеристики тук, за да придобиете ясна и точна представа за този смартфон: http://pdadb.net/index.php?m=specs&i...gbКогато излезе модела Samsung Omnia i910, към края на 2008 година, беше замислен да се конкурира донякъде с тогавашния модел на iPhone, защото до него момент никой не беше изкарвал нещо толкова конкурентно, както Samsung изкара Omnia i910. Един доста успеше модел, който сложи началото на всички изключително добри смартфони на Samsung!Батерията на телефона има нужда от смяна макар, че се държи прилично, но като всеки такъв телефон, той черпи голям капацитет и батериите са най-често сменяния аксесоар, запазен е и се вижда от снимките, има прозрачен протектор на дисплея, защото исках да запазя и без това добрия вид на touchscreen-a, също така има и силиконов протектор на корпуса, който също го е запазил много, зарядното му е също в много добро състояние и е с адаптер! Получавал съм предложения за телефона, но тогава не исках да го продавам, нищо, че няма гнездо за карта, макар да са ми предлагали прилични суми за да го изполват като навигация, като таблет или за донор на части! Приложенията са му безброй и мисля да Ви ги предложа, а Вие вече преценете за себе си доколко би Ви бил полезен - основно това може да се ползва като таблет, навигация, стига да си сложите предпочитана от Вас такава, може да се изполва за музика с приличните си 8гб., има слот за тези, които предпочитат да сложат още! Мислил съм си и за варианти, в които може да се използва и истинската му функция на телефон или подобие за комуникация през Wi Fi и те са - инсталиране на скайп и ползване на услугите с набиране на всякакъв тип номера, но това се таксува и всеки може да се поинтересува колко струва и дали му е рентабилно, може също да се сложи Viber за комуникация....Импровизирайте по всякакъв начин стига да Ви е от полза и да му намерите приложения, а те не са малко, сами виждате! Ако имате допълнителни въпроси съм насреща, но като цяло разбрахте, че това е телефон, но не точно и въпреки всичко може да се използва като такъв само на територията на САЩ , но не и тук, защото просто гнездо за СИМ картата му го няма (всичко съм показал на снимките и няма нещо, което да не се вижда)! Може да попитате дали има вариант да се адаптира такова гнездо, но не Ви гарантирам, че е възможно, поне до сега са ми казвали, че не може или неща от сорта, че е скъпо, но пък знае ли човек, опитайте! Електромотор - трифазен, 0,35kwЗа снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=b1d8e4d89bПавел Влаховгр.Пловдив0889297598e-mail: pavel_vlahov@abv.bg skype: pavenceЕлектромотор, трифазен, 0,35 kW, 1370 об. /мин., тегло 7,1кг. , 1987г.! Електромотора е работещ и в много добро състояние! Може да се използва и за вакуум помпа! Цената му е 70лв.!Терморегулиращ вентил - Danfoss Трв, 1бр.За снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=70272da616Павел Влаховгр.Пловдив0889297598e-mail: pavel_vlahov@abv.bg skype: pavenceТерморегулиращ вентил - 1бр. (на снимките са два броя, но в наличност е само 1бр. вече, другия е продаден), ново и в отлично състояние! Цената му е 40лв.! Освен за R12 и R502, могат да се използват и за фреон R134а! Размер на малкия отвор е с вътрешен диаметър на отвора 4,5мм и външен диаметър с резбата 11мм, под него размера на отвора е с вътрешен диаметър на отвора 13,5мм и външен размер с резбата 22мм и на входящия отвор в долната част на вентила е с диаметър на вътрешния отвор 12мм и външен диаметър с резбата е 19мм.ТерморегулаторЗа снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=634f6c0d64Павел Влаховгр.Пловдив0889297598e-mail: pavel_vlahov@abv.bg skype: pavenceТерморегулатор, работещ и в добро състояние! Цената му е 13лв.! Регулируем уред в рамките на температурен диапазон - от 0 до 30 градуса. Може да се монтира на съответно подготвена и предварително заработена ел. инсталация, възможни приложения има в - пространства или помещение, които изискват съответното акумулиране на влага! Този уред може да се обвърже съответно с - влагомер, термодвойки и изпарител, той е взаимосвързан с тези типове устройва1 За хора, които имат представа и подготвят подобен тип условия на влага са наясно с приложението на този прибор!Алуминиева лента-кант (метална) - 13 метраЗа снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=c11fc84f0bПавел Влаховгр.Пловдив0889297598e-mail: pavel_vlahov@abv.bg skype: pavenceАлуминиев кант, не е имитация или алуминиева лента-тиксо, а е от алуминий (метал)! Може да се използва като прихващане на кабели, декоративно пособие, помощна лента и т.н., въпрос на избор и нужда от страна на клиента! Не продавам масови количества от това, просто ми е останало количество лента на снимката - измерил съм дължината лично и е 13 метра, ширината му е като на стандартен кант за пдч и мдф плоскости! Не е използвано и е с добро и прилично качество! Продава се цялото количество за 30лв. и цената е съответно за цялата ролчица!Решетки за тонколони - с периферияЗа снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=4173762dcdПавел Влаховгр.Пловдив0889297598e-mail: pavel_vlahov@abv.bg skype: pavenceРешетките са с ръчно изработена периферия, цената е 5 лв. за 1бр. - подходящи са за стационарни тонколони и за монтиране в автомобил, въпрос на предпочитание от страна на клиента. Необходимо е да се довършат със шприц и боя! Възможна е изработка на още 6 броя периферии от този размер периферии, но са ми необходими конкретния тип решетки, за да се оформят! Размера в момента, с периферията е 150мм в диаметър! Могат да се лепят отзад със силикон и различни типове лепила!Газена лампа - Brilliant Meteorbrenner "R.Ditmar", Wien, австрийско производствоЗа снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=8facc8852cПавел Влаховгр.Пловдив0889297598e-mail: pavel_vlahov@abv.bg skype: pavenceГазена лампа Brilliant Meteorbrenner "Rudolf Ditmar", Wien, произведена в Австрия в края 19 век. , в много добро състояние и с красиви флорални елементи, автентичността и е гарантирана! Доколкото ми е известно, това изделие е на почти 130г., изработено е в периода между 1880 - 1890г. , внесена е от Австро-Унгария в България (Русе). Работеща е лампата и е изработена от медно - калаена сплав! Оригиналната стъкленица я нямам и затова съм сложил класически тип, за да се види силуета на лампата - може да се изработи по поръчка, но е много трудно да се открие оригиналния дизайн на стъкленото тяло! Има различни модели на тази австрийска фирма и всяка е повече от уникална и красиво изработена - индивидуален дизайн, разнообразие от модели, стилова тематичност и качествена изработка! Лампата ми е ценна, не се продава обезателно и на всяка цена, не ми е спешно така, че търся много сериозен купувач и да осъзнава стойността на този предмет! Не бих направил абсолютно никакъв компромис и в никакъв случай за цената - под 600лв. не се продава, това и е основната цена и няма вариант да падне под тази стойност! Другото важно нещо е, че колкото повече стои толкова по-скъпа ще става така, логично, а колкото до възможността да се намери конкретния модел и идентичността и да е на 100%, също толкова запазена е минимална! Поне до този момент, никой не е намерил втора такава лампа, но дори и да се намери то не вярвам да е в "огромни количества". Нека ми пишат или да ми се обаждат само на купувачи със сериозни намерения и отношение, да коментираме нещата реално и който има възможностите ще си я позволи! Нищо против нямам антикварите, но да не ми пишат с разни "необосновани" и "смешни" твърдения, цени, или как имали купища от тези лампи ! Проучил съм много от моделите на R.Ditmar, останали са само в единични бройки и са изчезнали, специално тематичните и модели като този! Просто този дизайн не е от най-масовите, като стъклените модели, които са се ползвали от бабите и дядовците ни и са широко познати на всички!Ето и малко обща предистория, просто така ....Следствие от двустранните отношение, по онова време, освен политически ( след балканските войни външната политика на България се ориентира до голяма степен към Австро-Унгария), те са се изразявали и под формата на културен и икономически обмен. Открити са в град Русе първите консулства (Русия, Великобритания, Франция, Италия, Прусия, Белгия, Холандия, Румъния, Испания и Гърция), като едно от първите тогава е било именно това на Австро-Унгария, което допринася изключително много за разширяването на търговско-икономическите връзки на града и го прави европейски център на територията на България. Австро-Унгария е имала и ред други интензивни взаимоотношения с нашата страна и във връзка с това културно и икономическо влияние, върху град Русе те се отразяват много положително и качествено, в сферата на - търговията, производството, изкуството и архитектурата. Атмосферата и развитието на града е било изключително и предприемачеството и тесните връзки с Австро-Унгария! Част от всичко това са били вноса на много стоки, пособия е предмети, характерни за културата, изкуството и бита в Австро-Унгария, стилово за наложили осезаем отпечатък върху развитието на град Русе. Тази лампа е само малък пример за това какви са били теченията и стиловите предпочитания в интериора и предметите използвани в бита и ежедневието на по-богатите и заможни русенци по онова време. Подаръци на предприемачи, търговци, банкери и аристокрация от Австро-Унгария. Това е само малка частичка, която показва тогавашния вкус на българската аристокрация, значитeлно повлияна от културния и икономически подем в Европа, ,,Когато някой пътуваше по река Дунав към Виена, се казваше, че той пътува за Европа.

    #2
    Трансферни щампи за дрехиТрансферни щампи за дрехи, за снимки пишете ми на скайп или имейл, ако имате проблем с прикачените файлове.Ето прикачен файл, изтеглете го и разгледайте подробно и на спокойствие снимките - http://dox.bg/files/dw?a=14998443fbПавел Влаховгр.Пловдив0889297598e-mail: pavel_vlahov@abv.bgskype: pavenceЩампите се лепят предимно с преса, но могат да се лепят и с ютия, стига да се притиснат и залепят на добре подготвена повърхност! За препоръчване е да се лепят на преса ако мислите, че не може да се справите сами, а и качеството ще бъде доста по - прилично. Щампите са за различен тип облекла, с оглед на тематиката - младежки и детски дрехи, с оглед на това за кого са предвидено, по - скоро са за всички според предпочитанията или конкретната идея - мъже, жени, момичета, момичета, деца, бебета! Типа дрехи също нямат ограничения (блузи, тениски, пижами, рокли, сукмани и т. н. ), за всичко каквото се сетите в зависимост от предпочитанията и типа облекло! Много е важно да се знае, че при лепене трябва да се внимава и вида плат да издържа при залепяне под висока температура, за да не прегори! Подчертавам също, че не се занимавам с производството на щампи и това са единствените останали модели, всичко като разновидности и бройки е представено по долу! Подходящи са търговци и производители на дрехи, ателиета за трикотаж и т. н. Не казвам, че не се подходящи и за масови клиенти, но поръчката ви трябва да си струва според мен, заради куриерската такса, която трябва да покриете като получатели на конкретните щампи! Ако има възможност бих ги предал и лично за да се плащат излишни куриерски такси, но това важи за живущите в близост или минаващите през Пловдив, тогава е възможно и по единични бройки! Най - добре е да се закупи ако е възможно цялото количество или голяма част от него, но това мисля важи за хора интересуващи се от търговия или производство на дрехи! Мисля, че най-разумно и рентабилно е закупуване на абсолютно всички видове и бройки щампи, които съм показал, защото възвращаемостта им ако се сложат в-у различни облекла ще е в пъти голяма! Ето и всеки тип щампа - с налични бройки, размери на конкретната щампа и цена на брой щампа:IRON MAIDEN - 2бр. , размери: 33, 5см / 23, 5см - 2 лв. /бр.AMERICA’S LEVIS ORIGINAL - 10бр. , размери: 27см / 19, 3см - 2 лв. /бр.Майкъл Джордан (хвърля топка), CHICAGO BULLS - 1 бр. , размери: 30см / 22, 5см - 3 лв. /бр.Майкъл Джордан, CHICAGO BULLS - 1бр. , размери: 31, 2см / 22, 5см - 3 лв. /бр.Бик, CHICAGO BULLS - 1бр. , размери: 17, 7см / 15, 1см - 3 лв. /бр. лв.PUMA (само в червено) - 53 бр. , размери: 13, 6см / 5, 4см - 0, 70 лв. /бр.ADIDAS (само в червено) - 34 бр. , размери: 9, 2см / 5см - 0, 70 лв. /бр.ORLANDO MAGIC - 16 бр. , размери: 6, 5см / 5см - 0, 70 лв. /бр.CHICAGO BULLS - 3 бр. ленти, с размери:- цяла лента - 34, 8см / 5см - 1 лв. /бр.- лента на две части - 33, 6см / 5см - 1 лв. /бр.- лента на две части - 30см / 5см - 1 лв. /бр.Пате ALFRED J. KWAK - 25 бр. , размери: 17, 5см / 15, 3см - 0, 80 лв. /бр.Рибарче - 32 бр. , размери: 10см / 10см - 0, 80 лв. /бр.Патето ЯКИ - 38 бр. , размери: 14см / 11, 5см - 0, 70 лв. /бр.Пате сърфист - 56 бр. , размери: 15, 1см / 9, 7см - 0, 80 лв. /бр.Коте с червена панделка - 21 бр. , размери: 8, 1см / 5, 5см - 0, 70 лв. /бр.Далматинци - 2 бр. , размери: 26, 5см / 21см - 2, 00 лв. /бр.Коте моряк - 3 бр. , размери: 25см / 17см - 0, 80 лв. /бр.Мече моряк с мишле - 6 бр. , размери: 17, 7см / 15, 1см - 0, 80 лв. /бр.Гарфилд PLAYCAT - 9 бр. , размери: 10см / 8, 5см - 0, 70 лв. /бр.MINNIE MOUSE - 2 бр. , размери: 10, 8см / 10, 5см - 0, 80 лв. /бр.Заек на плаж - 5 бр. , Роза - 8 бр. , размери: 13см / 4, 5см - 0, 50 лв. /брТуити:- Туити (глава) - 1бр., размери: 21,3см / 15см - 2, 00 лв. /бр.- Туити с цветя - 1бр., размери: 21см / 18см - 2, 00 лв. /бр.- Туити "Купидон" - 1бр., размери: 19, 5см / 18, 3см - 2, 00 лв. /бр.

    Коментар


      #3
      Щампите се лепят предимно с преса, но може и с ютия, стига да се притиснат на добре подготвена повърхност! За препоръчване е да се лепят на преса ако мислите, че не може да се справите сами! С ютия е възможно ако положите щампата на добре опъната повърхност, постепенно обхождате щампата и се забелязва "потъмняването", което означава, че има контакт с повърхността! Минавате добре с със загрятата ютия, без пара разбира се и отлепяте от единия ъгъл на щампата за да проверите дали има контакт и постепенно надигате трансферната хартия, докато с ютията прилепвате и обхождате върху неотлепената част! Не задържате много, но и минавате равномерно, преди да сте напълно убедени, че е прилепена към дрехата, не е сложно, но трябва да имате търпение и да сте внимателни! Щампите са за различен тип облекла и според предпочитанията или конкретната идея, било то за мъже, жени, момичета, момичета, деца, бебета! Типа дрехи също нямат ограничения (блузи, тениски, пижами, рокли, сукмани и т. н. )! Много е важно да се знае, че при лепене трябва да се внимава и с конкретния вид плат, да издържа при залепяне под висока температура, за да не прегори! Желателно е върху памучни дрехи! Подчертавам също, че не се занимавам с производството, търговия или услуги в тази област, това са единствените останали модели щампи - всичко като разновидности и бройки е представено по-долу! Не казвам, че не се подходящи и за масови клиенти, но поръчката ви трябва да си струва според мен, заради куриерската такса, която трябва да покриете като получатели на конкретните щампи! Ако има възможност бих ги предал и лично за да не се плащат излишни куриерски такси, но това важи за живущите в близост или минаващите през Пловдив, тогава е възможно и с единични бройки! Най-добре е да се закупи ако е възможно цялото количество или голяма част от него! Мисля, че е най-разумно и рентабилно, защото възвращаемостта им ако се сложат върху различни облекла ще е в пъти голяма! Ето и всеки тип щампа - с налични бройки, размери на конкретната щампа и цена на брой щампа:IRON MAIDEN - 1бр. , размери: 33,5см / 23,5см - 4 лв. /бр.AMERICA’S LEVIS ORIGINAL - 10бр. , размери: 27см / 19,3см - 4 лв. /бр.PUMA (само в червено) - 22 бр. , размери: 13,6см / 5,4см - 1,00 лв. /бр.ADIDAS (само в червено) - 5 бр. , размери: 9,2см / 5см - 1,00 лв. /бр.ORLANDO MAGIC - 8 бр. , размери: 6,5см / 5см - 1,00 лв. /бр.Пате ALFRED J. KWAK - 23 бр. , размери: 17,5см / 15,3см - 1,00 лв. /бр.Рибарче - 32 бр. , размери: 10см / 10см - 1,00 лв. /бр.Патето ЯКИ - 36 бр. , размери: 14см / 11, 5см - 1,00 лв. /бр.Пате сърфист - 54 бр. , размери: 15,1см / 9,7см - 1,00 лв. /бр.Коте с червена панделка - 19 бр. , размери: 8, 1см / 5, 5см - 1,00 лв. /бр.Далматинци - 2 бр. , размери: 26, 5см / 21см - 4,00 лв. /бр.Коте моряк - 3 бр. , размери: 25см / 17см - 1,00 лв. /бр.Мече моряк с мишле - 6 бр. , размери: 17,7см / 15,1см - 1,00 лв. /бр.Гарфилд PLAYCAT - 8 бр. , размери: 10см / 8,5см - 1,00 лв.Заек на плаж - 4 бр. , размери: 18см / 15,5см - 1,00 лв. /бр. Туити:- Туити (глава) - 1бр., размери: 21,3см / 15см - 4,00 лв. /бр.- Туити с цветя - 1бр.,размери: 21см / 18см - 4,00 лв. /бр.- Туити "Купидон" - 1бр.,размери: 19,5см / 18,3см - 4,00 лв. /бр.

      Коментар

      Working...
      X