Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат темпра на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Продавам Фиат темпра на части

    Купето отиде на скрап,останаха врати и капаци.Промоционални са цените,че ми пречат.Салон целия с корите(малко прокъсано на пасажерската седалка)60лв.Двата макферсона 85лвГърнета крайно и средно(още си личи цената)55лвДигиплекси 2бр 50лв 1бр-302 железни джанти 14-15 лв за двете.Рейка 45лвГенератор 40лв.Мокет 20лв с 4 постелки за краката и багажното.Ел шибедах 80 лв със мотор и планки за захващане.Ветробран на шибедаха на heko 10 лвВолан 15лв здрав.Съединител 45лвБутилка 37литра 45лв Кутия със счупен капак на петата 50 лв рециклирана преди 2 годиИзпарите brc 40лвИмам и още други неща които започват да ми пречат и цените ще са промоционални.

    Коментар


      #17
      Re: Продавам Фиат темпра на части

      hr1994 написа:
      Купето отиде на скрап,останаха врати и капаци.Промоционални са цените,че ми пречат.Салон целия с корите(малко прокъсано на пасажерската седалка)60лв.-Вече 50лвДвата макферсона 85лвГърнета крайно и средно(още си личи цената)55лвДигиплекси 2бр 50лв 1бр-302 железни джанти 14-15 лв за двете.Рейка 45лвГенератор 40лв.Мокет 20лв с 4 постелки за краката и багажното.Ел шибедах 80 лв със мотор и планки за захващане.Ветробран на шибедаха на heko 10 лвВолан 15лв здрав.Съединител 45лвБутилка 37литра 45лв-вече 40лвКутия със счупен капак на петата 50 лв рециклирана преди 2 годиИзпарите brc 40лвИмам и още други неща които започват да ми пречат и цените ще са промоционални.

      Коментар


        #18
        Re: Продавам Фиат темпра на части

        hr1994 написа:
        hr1994 написа:
        Купето отиде на скрап,останаха врати и капаци.Промоционални са цените,че ми пречат.Салон целия с корите(малко прокъсано на пасажерската седалка)60лв.-Вече 50лвДвата макферсона 85лв-вече 65лвГърнета крайно и средно(още си личи цената)55лвДигиплекси 2бр 50лв 1бр-302 железни джанти 14-15 лв за двете.Рейка 45лвГенератор 40лв.-вече 35Мокет 20лв с 4 постелки за краката и багажното.Ел шибедах 80 лв със мотор и планки за захващане. Вече 60Ветробран на шибедаха на heko 10 лвВолан 15лв здрав.Съединител 45лвБутилка 37литра 45лв-вече 40лвКутия със счупен капак на петата 50 лв рециклирана преди 2 годиИзпарите brc 40лвИмам и още други неща които започват да ми пречат и цените ще са промоционални.

        Коментар


          #19
          Продавам Фиат темпра на части

          Коментар


            #20
            Продавам Фиат темпра на части

            От мотора са продадени разпределителния вал и главата.Гърнетата са продадени.Газовото замина цялото и помпата за хидравликата на волана.сервото също е продадено

            Коментар


              #21
              Продавам Фиат темпра на части

              Имам още един разпределителен вал.

              Коментар


                #22
                Продавам Фиат темпра на части

                Коментар

                Working...
                X