Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Alfa Romeo 156 1.8 16v T.S + Remap 98 Г На части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Alfa Romeo 156 1.8 16v T.S + Remap 98 Г На части

    Tъй като никои не прояви интерес за цялата кола сега колата се продава на части.Марка:Алфа РомеоМодел:156Двигател:1,8TS + RemapДата на производство:1998г.Пробег:160000км.Цвят:Сребрист МеталикЕкстри:Безопасностo Антиблокираща система АBSo С регистрацияo Сервизна книжкаЕкстериорo 4(5) Вратиo Лети джантиo Металикo Халогенни фаровеЗащитаo Алармаo Имобилайзерo Централно заключванеКомфортo Бордкомпютърo Ел. Огледала с потгряване работещо и на 2-теo Ел. Стъклаo Климатроникo Регулиране на воланаo Серво усилвател на воланаo Стерео уредбаМотора е 1.8 16v Twin Spark познат на всички мапнат още в Италия.Колата е с оригинален пакет на ZenderОригинални лети джанти с зимни гуми 195/65/15Има външни забележки който се виждат на снимкитеВътре е сравнително запазена като изключим,че предишния собственик е вандалствал със спрей по някой дребни пластмаси но мисля,че могат да се оправят или ако не най добре да се сменятДо колкото знам от предишния собственик на колата е Remapnata чакам документите за това В интерес на истината колата си върви добре за този моторЗа смяна наложащи са термостат една от ролките до колкото успявам да видя и да чуя е или на генератора или на компресора на климатика.Има и работа за жичкаджия има проблеми с мигачите .По окачването има леко потропване но е е сериозно не съм я гледал отред подробно отзад има биалети за смяна.Има си всичкото необходимо оборудване крикове резервна гума ключове кука за теглена всичкоИма 2 допълнителни монтирани уреда за температура на масло и волтметър който също се продават !Добро общо състояние потдържана и мита редовно !!!По колата всичко работи както по интериора така и по мотора ABS- И Т.Н.Перфектни радятори на климатика и охладителната система !НЕ спетявам нищо като кусури... !За всяко нещо което ви интесува питайте ! Колата е с номера и в движение до изтичане на застраховката може по всяко едно време да се пробва мотора скорости и т.н !Албум със снимки ! http://staikov.snimka.bg/automobiles...24863.29460304За контакти и въпроси Тук в темата Л.с skype staikofff Тел 0878605928 Димитър Стайков може да ме търсите по всяко времеЗЕНДЕР ПАКЕТА ВЕЧЕ Е ПРОДАДЕН.!
    Прикачени файлове

    #2
    Колко искаш за предните седалки?Оглеждам се от известно време за такива,ама тук по моргите парите ги нямат за нищо.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      pecata написа:
      Колко искаш за предните седалки?Оглеждам се от известно време за такива,ама тук по моргите парите ги нямат за нищо.
      50 Лв целия салон колега подарък... направо по моргите не познават парите

      Коментар


        #4
        pecata написа:
        Колко искаш за предните седалки?Оглеждам се от известно време за такива,ама тук по моргите парите ги нямат за нищо.
        Имаш Л.с колега !

        Коментар


          #5
          На мен ми трябват само предните седалки,ще ги преправям за фиат типо.Задните няма да ги ползвам колкото и да ми се иска,защото няма как да се получат там нещата.Разбирам те,че искаш да го дадеш целия,но на мен ми трябват само предните (задните просто няма какво да ги правя).Ако решиш да го разделяш (ако него продадеш цял) ще взема сиг. предните само.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                :D

                Коментар

                Working...
                X