Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови НИСКИ Цени - 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.4

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мареа

    Колега огледалата от сивата мареа работят ли и по- точно датчика в дясното огледало и ако да цена за двете????
    FIAT BRAVA 1.9 TD
    FIAT MAREA 1.8 16 V

    Коментар


      #17
      Slavchev написа:
      Да ти се намира капачка за резервоар (тази на бронята, не тази, която махаш, за да сипеш) за Стило, светло сив металик, 3 врати.
      Нямам нищо за Стило, колега.
      Mupo написа:
      Работещ "canister valve" ? Онзи клапана, който се намира в десния калник, за бензиновите пари.
      Имам наличен на 10лв.
      alex01 написа:
      Колега огледалата от сивата мареа работят ли и по- точно датчика в дясното огледало и ако да цена за двете????
      Имам огледалата - отлични, но мога да предложа и само датчика на цена 8лв.

      Коментар


        #18
        Колега , дай цена за две предни ГТ седалки за Браво (които според теб за по-запазени) и за механизъм за ел. стъкла за дясна врата .
        '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



        Коментар


          #19
          PeacemakeR написа:
          Колега , дай цена за две предни ГТ седалки за Браво (които според теб за по-запазени) и за механизъм за ел. стъкла за дясна врата .
          Само предни не мога да предложа, колега. Механизма заедно с машинката комплект е на 15лв.

          Коментар


            #20
            Привет lithrone,интересуват ме инжекторите за1.6 металните колектори.Но понеже гледам че си от Пловдив,а четох,че там имате станция за диагностика и почистване на горивни инжектори,та дали ще ти е удобно да ги минеш там, и да ми ги пратиш. И да си кажа от сега ще мога да ги взема във събота най-рано (9.02.2013). Разбира се ще си платя за услугата.
            Bravo 1.6 16v 97г.
            Mercedes 307D-за работа Мноу верен

            Коментар


              #21
              мулти волан за мареа намира ли се и на каква цена

              Коментар


                #22
                CoolMan написа:
                Привет lithrone,интересуват ме инжекторите за1.6 металните колектори.Но понеже гледам че си от Пловдив,а четох,че там имате станция за диагностика и почистване на горивни инжектори,та дали ще ти е удобно да ги минеш там, и да ми ги пратиш. И да си кажа от сега ще мога да ги взема във събота най-рано (9.02.2013). Разбира се ще си платя за услугата.
                Нямам възможност да ги чистя и пращам, колега. Ако решиш, мога да ти ги пратя, но време за сервизи - нямам.
                DDF написа:
                мулти волан за мареа намира ли се и на каква цена
                Нямам наличен в момента.

                Коментар


                  #23
                  Благодаря за отговора,и контактите.Щеше ми се да минат тест инжекторите,понеже тук в Русе няма такава станция.Ще се свържа със теб другата седмица.Някой колега от Пловдив дали би могъл да помогне?Поздрави!
                  Bravo 1.6 16v 97г.
                  Mercedes 307D-за работа Мноу верен

                  Коментар


                    #24
                    Здравей колега , Мареята 1,9ТД , има ли я рейката и ако да какви парички и търсиш , тя е с хидравлика нали?
                    Fiat Marea Weekend
                    HLX 1,9 TD 100
                    1999

                    Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

                    Коментар


                      #25
                      Заден десен датчик за ABS и механизъм за разпъване на челюстите ???Брава 1.4
                      BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                      http://vbox7.com/play:124bedab

                      Коментар


                        #26
                        Колега , поради належащи ремонти (смяна на генератор , нови ролки и 2 пистови ремъка , понеже стария генератор скапа първия ремък за 3 дни плюс спукан картер на другия ден ) смяната на салона отпада , обаче си намерих едно ЦД на далаверка и да питам имаш ли преходник за CD и колко парички е
                        '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



                        Коментар


                          #27
                          Фар

                          Колега трябва ми лупа от счупен фар

                          Коментар


                            #28

                            Коментар


                              #29

                              Коментар


                                #30

                                Коментар

                                Working...
                                X