Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Alfa Romeo GTV 2,00 twin spark

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Alfa Romeo GTV 2,00 twin spark

    Колата се продава на части, в добро техническо състояние е. Гаранция за всички части. Колата беше моя и преди удара, не съм морга. Ходовата част скоростната кутия са в отлично състояние, двигателят е обслужен 50км. преди удара-сменени са гренажен, пистов ремък, водна помпа, маслен, въздушен и горивен филтър на климатика. Джамовете са затъмнени с американско фолио с карбонови нишки, което има доживотна гаранция. Ударът на колата е само козметичен. Демонтажът е от мен, възможен е и монтаж на приятелски цени. Работя с куриери. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...693&f1=details
    Прикачени файлове

    #2
    Волана ме вълнува оригиналното му съсътояние под калъфа Джантите ако са 16’’ цена също и ако са здрави амортисьорите на предния и задния капак
    Sedicivalvole (Racing Rosso)now
    GTV 2.0 (612 A)now
    E60 530D now.. hate it big time :D
    Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
    Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

    Коментар


      #3
      Здрасти! Воланът е в много добро състояние,не е износен. Шит е с кожа,защото така повече ми харесва,нe че е зле.Продавам го за 60лв. Джантите са 16ки и струват 100лв,всички съм ги изправил. Гумите са летни и имат живот- с тях 120лв.,ако те интересуват. А амортисьорите не са в добро състояние,няма да те устройват .. Ако нещо друго те интересува, съм на разположение,телефонният ми номер е в обявата в www.mobile.bg

      Коментар


        #4
        todor_ написа:
        Здрасти! Воланът е в много добро състояние,не е износен. Шит е с кожа,защото така повече ми харесва,нe че е зле.Продавам го за 60лв. Джантите са 16ки и струват 100лв,всички съм ги изправил. Гумите са летни и имат живот- с тях 120лв.,ако те интересуват. А амортисьорите не са в добро състояние,няма да те устройват .. Ако нещо друго те интересува, съм на разположение,телефонният ми номер е в обявата в www.mobile.bg
        Джантите ги отнасям 100% утре ще ти звънна да се разберем :D
        Sedicivalvole (Racing Rosso)now
        GTV 2.0 (612 A)now
        E60 530D now.. hate it big time :D
        Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
        Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

        Коментар


          #5
          Добре,звънни,когато ти е удобно

          Коментар


            #6
            Цената на джантите е 100лв всяка,а аз съм ги взел за 200лв всяка. Джантите си струват,в момента са свободни. Помисли си,ако те устройва.

            Коментар


              #7
              колега, дай цена на двигател.

              Коментар


                #8
                Здрасти,колега! По принцип двигателят го продавам за 700лв.,но започва да ми писва ,така че ще ти го дам за 600лв.оборудван. Двигателят е в отлично състояние,когато искаш ела да го видиш,само ми звънни преди това.

                Коментар


                  #9
                  колега много се радвам, след два дена се връщам в БГ, ако може да изчакаш, ще ти се обадя, доколкото разбрах изглежда няма да е проблем да докарам моята хубавица и да и го сложите направо, така ще и вдъхна нов живот. Благодаря предварително. Поздрави!

                  Коментар


                    #10
                    Да разбира се,няма проблем със слагането,колега,двигателят те чака.

                    Коментар


                      #11
                      Колега,още да ти пазя ли двигателя или се отказваш? Пиши,за да знам. Yellow_Flash_Colorz_PDT_17

                      Коментар

                      Working...
                      X