Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бас-каса за Пунто МК2 HERTZ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    dcs написа:
    ами,това е което мога да предложа аз на тоя етапвсе пак,ако решиш нещо пиши,казано честно,ме притеснява факта,че е отливка на резервната,което не мисля че е голям плус Успех все пак
    то високото грозде винаги е кисело защо да не е плюс, отливката е стабилна а и момчетата от авал си знаят работата, все пак не случайно имат доста награди за работата си

    Коментар


      #17
      не успорвам изработката,просто казвам,че ако използваш автомобила си редовно,ти трябва резервна гума в багажника а,не място за щайги в него :Д

      Коментар


        #18
        dcs написа:
        не успорвам изработката,просто казвам,че ако използваш автомобила си редовно,ти трябва резервна гума в багажника а,не място за щайги в него :Д
        нали това е идеята, резервната гума си седи на мястото, касата влиза в кухината на джантата като за целта е махната пластмасовата кутия за инструментите, багажника се надига с около 10см от оригиналното като в едната кухина седи усилватела, а в другите две инструментитеползваш си спокойно багажника а като спукаш гума нямаш ядове да я смениш

        Коментар


          #19

          Коментар


            #20

            Коментар


              #21

              Коментар

              Working...
              X