Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Punto мк1 1.2 75 на части - народни цени!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Punto мк1 1.2 75 на части - народни цени!

    Fiat Punto 1.2 инжекцион, 95г. , 4/5 врати,син металик, ел. стъкла, хидравлика,халогени, ел. шибедах, 2 AIR Bag, АГУ.По колата е налично абсолютно всичко(в движение е ) . Има и газова уретба на около 1 година - 120лв за всичко!Тел. 0883 333 512- Цеци , от Ботевград съм, е-mail cenovec@abv.bghttp://alfa.kachi-snim...334386968z.jpg

    #2

    Коментар


      #3
      колега интерисува ме предни и задни пружини на каква цена ги даваш?И евентуално джантите с или без гумите?Предварително благодаря

      Коментар


        #4
        40 лева за четирите пружини , а пък джантите съм ги запазил..

        Коментар


          #5
          Интересувам се от предния ляв калник ако е в добро състояние.
          Fiat Punto 1.2 MPI

          Коментар


            #6
            В добро състояние е (без кит и т.н.),по 20лв ги давам каниците, само че 1 колега ме попита за тях и ако не ги вземе до няколко дни ще ти напиша..

            Коментар


              #7
              Каква марка е газовата?

              Коментар


                #8
                колега имам едно питане. Със сигурност ще ги взема но ако може да ги запазиш до началото на по-другата седмица защото сега точно пред заплатено време не ми е много по джоба да ги вземаПредварително благодаря

                Коментар


                  #9
                  Газовата незнам каква марка е защото съм я купувал по отделно , но си е със всичко, качваш и караш. А към колегата Palavкo2 ще ти ги запазя пружините.

                  Коментар


                    #10
                    благодаря колега

                    Коментар


                      #11
                      Ето и някои цени на частите:скоростна кутия-80лвалтернатор-40лвстартер-40лвврати-30лв/брпреден капак-30лвзаден капак със стъкло-40лвпредно стъкло-30лвстопове-10лв/бркалници-20лв/брбронии-30лв/брподкалници-10лв/брхидравлична помпа-30лвхидравлична рейка-40стъкла-10лв/брТова са само някои цени на частите, иначе по колата си е почти всичко все още.Пращам по Еконт няма никакъв проблем

                      Коментар


                        #12
                        колега колко пари искаш за предните главини и читави ли са им лагерите
                        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                        Коментар


                          #13
                          Темата е вече актуална Извинявам се на хората ,които ми бяха писали и не съм им отговорил , но просто бях извън страната за няколко месеца.Поздрави!

                          Коментар


                            #14
                            газовото ижекция ли е или нормално

                            Коментар


                              #15
                              Беше нормална, ама е продадена вече..

                              Коментар

                              Working...
                              X