Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 4бр.14" нови лети джанти+20 болта + 4 секретни

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 4бр.14" нови лети джанти+20 болта + 4 секретни

    Здравейте, купих нови лети джанти, сложих ги на гумаджийницата до нас, но баща ми като ги видя и ми се развика защо съм дал толкова пари, било ненужна гъзария - ала бала . Ама да има мир и спокойствие ги махнах ... сега ги продавам. Карани са 200 метра от гумаджийницата до нас и обратно :P. Няма никакви драскотини. 4бр. нови лети джанти 14"х6, офсет 37, произведени на 14.03.200620 болта за тези джанти4 секретни болтацена всичко: 400лвGSM: 0885563667
    Прикачени файлове
    Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
    Преди: Браво 1,6 16в SX

    #2
    Аз имам едно въпросче на първата снимана джанта се вижда около половин кило балансиращо олово Или тия джанти са некъв бесен ментак или някой си е правил колекция на баланси Моля да разясниш какво производство са и колко струват нови

    Alfa 145 QV Turbo
    Fiat Brava JTD '01

    Коментар


      #3
      bobo написа:
      Аз имам едно въпросче на първата снимана джанта се вижда около половин кило балансиращо олово Или тия джанти са некъв бесен ментак или някой си е правил колекция на баланси Моля да разясниш какво производство са и колко струват нови
      Мисля че това е надпис... виж че е точно при "висулката"
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        това са си баш тежести

        Коментар


          #5
          Mazgarev написа:
          Мисля че това е надпис... виж че е точно при "висулката"
          Тц 100%-ови баланси са

          Alfa 145 QV Turbo
          Fiat Brava JTD '01

          Коментар


            #6
            bobo написа:
            Аз имам едно въпросче на първата снимана джанта се вижда около половин кило балансиращо олово Или тия джанти са некъв бесен ментак или някой си е правил колекция на баланси Моля да разясниш какво производство са и колко струват нови
            колега, това олово не означава, че джантите са " криви - ментаци" . аз лично съм въртял чисто нов BBS на баланс машина, без монтирана гума върху него и даде 30 гр. де-баланс. ако гумите не са били нови и са били поизносени де -баланса е бил голям и са сложени около 70 гр. /толкова ги изброих/, което наистина не е малко. простата сметка показва, че джантите идват под 100лв. щом цената е такава е ясно че джантите не са от най хубавите, но като искате не ментаци отивате и си купувате от по 300 лв - хубави. най евтините джанти 14" - турски са над 100 лв. парчето.24 болта х 2 лв. броя = 48 лв. 400 - 48 = 352 лв - 4 бр. джанти352 / 4 = 88 лв. брояп.с. много важно едали растоянието между болтавете и дали ще пасне на главината на фиат група.
            UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

            Коментар


              #7
              Джантите плюс болтовете ми струваха 600лв. Отиди в някой магазин и питай колко струват най-евтините джанти Rodao - ще видиш, че не е някоя фалшива марка. Да не говорим, че болтовете са по 2-3 лв единия.А за балансите не знам - гумите ми не са нови и може в гумаджийницата да са сложили балансите, не съм гледал какво правят. На джантите пише "Made in Brazil"П.с. На баща ми колата е Фиат Браво, та значи на Браво стават със сигурност, предполагам и на другите фиати стават.
              Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
              Преди: Браво 1,6 16в SX

              Коментар


                #8
                Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
                Преди: Браво 1,6 16в SX

                Коментар


                  #9
                  Нова и крайна цена 300 лв всичко. Повече не свалям и без това съм много вътре.GSM: 0885563667
                  Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
                  Преди: Браво 1,6 16в SX

                  Коментар


                    #10
                    Продадени са!
                    Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
                    Преди: Браво 1,6 16в SX

                    Коментар

                    Working...
                    X