Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заменям Типо за Браво/Брава с доплащане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заменям Типо за Браво/Брава с доплащане

    Предлагам за замяна следното Типо:светлосив, 1,4 моно, 89 г., АГУ, ел. стъкла, централно на предните врати, зелен плюшен салон много запазен, табло от sedicivalvole, лети джанти оригиналните на Lancia. Има забележки по външния вид, история на ремонтите откакто е в БГ (3 години)Търся си Браво (за предпочитане)/Брава/Мареа седан - задължително с климатик. Може и Типо от последните (94-95 г.), пак задължително с климатик. Доплащам според предложението.
    Пари от Интернет
    Всичко за колата
    Modsbg.com

    #2
    Никой ли няма предложение?
    Пари от Интернет
    Всичко за колата
    Modsbg.com

    Коментар


      #3
      Re: Заменям Типо за Браво/Брава с доплащане

      BatGoro написа:
      Предлагам за замяна следното Типо:светлосив, 1,4 моно, 89 г., АГУ, ел. стъкла, централно на предните врати, зелен плюшен салон много запазен, табло от sedicivalvole, лети джанти оригиналните на Lancia. Има забележки по външния вид, история на ремонтите откакто е в БГ (3 години)Търся си Браво (за предпочитане)/Брава/Мареа седан - задължително с климатик. Може и Типо от последните (94-95 г.), пак задължително с климатик. Доплащам според предложението.
      дай да ги разменим джантите искаш ли аз имама същите лети джнати само че са 15-ски предполагам че твоите са 14 ски и като продаваш колата ще имаш предимство ?пиши ми ако си съгласен?

      Коментар


        #4
        Ами 15ки на това типо 1.4 (дето няма и серво на волана) хич не ми се струват подходящи. Иначе може да помисля за продажба на моите джанти, ако имаш интерес. 14-ки са, но нямам всичките капачки (1, или даже 2 вече ги хвана липсата).
        Пари от Интернет
        Всичко за колата
        Modsbg.com

        Коментар


          #5
          ай ся аз пък търся 15" лети джанти... мое да заформим некоя врътка :P
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            charlie написа:
            ай ся аз пък търся 15" лети джанти... мое да заформим некоя врътка :P
            телефона ми е :0896665798обади ми се и да се видим ако искаш дай твоя телефон аз да ти се обадя?

            Коментар


              #7
              UYGAR написа:
              charlie написа:
              ай ся аз пък търся 15" кети джанти... мое да заформим некоя врътка :P
              телефона ми е :0896665798обади ми се и да се видим ако искаш дай твоя телефон аз да ти се обадя?
              за да не спамиме повече по темата на колегата, съм ти пратил персонал масажжж...
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                Леле майко кола на 18 години. Сигурно има и лична карта. На следващите избори ще може да гласува. не виждам някой да те е питал на колко години е колатаако обичаш без излишен офф-топик pugsy

                Коментар


                  #9
                  Е не е ли така. Мен лично би ме било страх да го карам. А и за какъв бартер може да става въпрос Ти на колко би го оценил 1 лев може би два ?????????????? хич не ме бърка на колко го оценяваш,със сигурност и продавача не го бърка и стига с офф-аза 2-ри път ти го казвамpugsy

                  Коментар

                  Working...
                  X