Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лилави пружини и стопове sedicivalvole за типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лилави пружини и стопове sedicivalvole за типо

    Продават се лилави пружини, свалени от Fiat Tipo SedicivalvoleНямам информация за пружините, но определено колата става по-ниска с поне 3 см, и са твърди.Пружините стават за Fiat Tipo, Fiat Tempra, Fiat Coupé, Alfa Romeo 145, Alfa Romeo 146, Alfa Romeo 155, Lancia Dedra, Lancia Delta.При интерес ще се постарая да ги снимам и да кача снимки тук.Цена - по договаряне.Цена за правилата - 5 лева.Отделно се продават 3 стопа от Fiat Tipo Sedicivalvole - един ляв и два десни.Единия десен е леко пукнат отдолу, но не се забелязва, за това има и втори.Цена за трите броя, предвид лекия дефект на единия - 50 лева, с възможен коментар.Скоро ще има и снимки надявам се И лайсна от багажника на типо - черна с червен надпис, оригинална - Sedicivalvole.Цена - 25 лева.За всичко ще има снимки, но ще има малко забавяне, пък и трябва да се види има ли интерес Само да отбележа, че за стоповете имам човек в предвид, но по-натам ще е сигурно, за това са със статус Запазени, но все пак ако има мераклии
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    #2
    Ако кажеш и марката на пружините и какво състояние са + снимки ще е екстра

    Коментар


      #3
      Имам мерак за стоповете
      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
      '97 Coupe 16VT 262WHP+

      Коментар


        #4
        S.W.A.T. написа:
        Имам мерак за стоповете
        Хиена Аз искам да видя лайсната, ако може с високо каèство за да преценя по нова на вид ли е от мойта :D
        Sedicivalvole (Racing Rosso)now
        GTV 2.0 (612 A)now
        E60 530D now.. hate it big time :D
        Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
        Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

        Коментар


          #5
          Ще гледам възможно най-скоро да снимам всичко.Но моето мнение за нещата е - страшно запазени и в много добро състояние. Единствената лека и малка забележка е заден десен стоп, който е спукан НЕЗНАЧИТЕЛНО малко, но пък за сметка на това един втори такъв стоп компенсира всичко до 110 процента :DПружините имат перфектно покритие (поне с такова впечатление останах, скоро ще ходя да ги прегледам милиметър по милиметър, ще ги опипам отвсякъде)Много хора вече ме питат за марката на пружините, дано по-скоро разбера нещо.Надявам се най-късно до 7-8-ми този месец да имам повече информация и снимки
          Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
          Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

          Коментар


            #6
            Имам няколко проблема, породени от немърливост, и в крайна сметка афектират върху мен.Извинявам се за подвеждането с по-ранната информация.Лайсна Sedicivalvole - вече с цена 10 лева.Снимки на лайсната отпред централно, и дефектите за които пиша по-долу. И снимки в гръб - да се види, че мащаба на разрухата не е толкова голям Реално погледнато външно няма забележки. Монтира ли се няма как и по никакъв начин да се разбере какво се е случило с нея в долната й страна.За да не кажете, че нещо преувеличавам , или изкарвам въпросните дефекти по-малки от колкото трябва, най-явно съм снимал всичко проблемно.Лайсната е отчупена леко в левия край, понеже рапидките или каквото е там, не са сваляни цял живот за каквото и да е.Бяха корозирали ужасно, дори се бяха впили в капака и лайсната, заради това е в такова състояние, т. като първо се опитахме да отчупим главите, но после с един ъглошлайф се справихме колко се можеше по-добре.Стопове - 3 броя, два Sedicivalvole , един обикновен. - цена 25 лева.Понеже един познат имаше нужда от десен стоп (явно са дефектни ) , го отнесе много бързо, и остана леко пукнатия десен стоп, който вече е малко повече отчупен, лев чисто читав , и отново десен, който е в добро състояние.Ето снимки на трите стопа. С акцентирани дефекти, и пояснение за какво иде реч - не крия минусите на нещата които продавам, но и плюсовете също Счупения стоп всъщност не е в толкова лошо състояние. Предполагаше се, че влиза вода, има влага в него, но мястото на счупване е точно в едно отделение, което е така леко дистанцирано от ключовите места за стопа, където има крушки и светлинната индикация не бива нарушена или смутена по никакъв начин.До тук приключвам с нещата които продавам аз А сега малко помощ на един приятел, всички части се намират в Равно Поле.Продават се и четири джанти, с гуми, без капачки за средния отвор, и със забележки. Нямам възможността да ги снимам, за да се видят в детайли и точно състояние.. Не са мои, а на познат, който също си е разкостил колата.150 лева им търси, но мисля, че е възможен коментар. При интерес веднага ще се свържа с него, просто интернета не е много популярен И един куп други неща, снимките са долу, ако имате интерес за нещо кажете, аз ще гледам да ориентирам нещата по-бързо
            Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
            Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

            Коментар


              #7
              Пружините продават ли се още?И някаква цена за четирите?
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Predatorsi написа:
                Пружините продават ли се още?И някаква цена за четирите?
                Продадени са.. Което ме подсеща, че трябва да редактирам обявата, че има други неща за продаване..
                Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                Коментар

                Working...
                X