Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 1.6 кабрио на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунто 1.6 кабрио на части

    Продавам Пунто 1.6 кабрио 1994 на части. колата е след удар в висок бордюр колата се намира в пловдивМОЛЯ ДА МЕ ИЗВИНИТЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ двигател 250лв(не е свален може да се мери компресия-аз съм е мерил като я купих 13)ск. кутия 100лвпреден прозорец 70лвпр. амотесиори с прожините 50лвстранични прозорци по 25лвстартер 50лвдинамо 50 лвбензинова помпа 30 лвбобина 30 лвфарове по 20лвстопове по 40лв комплектахидравлика на гурука 50лв(работеща)хидравлична помпа 40лвхидравлична реика 50лвзадни амортесиори по 20 лвсекета на гурука 70 лвполуоски с карета по 40 лвзаден капак 50 лвмоторче чистачки 20 лвседалки предни и задни и кори 80лвтабло с оборотомер 20 лв--тиникиите и броните не стават за нищоили цялата за 550 лв- колата няма джанти и акумолатортел. 0878 799 405

    #2
    здрасти

    колеги нова цена 350 само до 18 01. 14 4аса (за6тото заминиава за скраб)

    Коментар


      #3
      Снимки може ли? Може ли да се тегли или трябва колесар?
      (Innocenti Mille 1.4 i.e.)
      -Fiat Tempra 1.6 i.e.-
      -Lancia Delta 1.6 16V-

      Коментар


        #4
        колега нещо снимка на скоростите и дефренциала на пунтото и цена за дифренциала или целите скорости
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          здрасти

          колата е след удар в бордиур.има само 3 джанти и предна лява гума е опряла в калника.картера е спукан и радиаторацената е такава за6тото толкова ми дават за сктаб а не ми се дава за желязо за6тото двг и скорустите са супер.утр в 14 4аса заминава за скраб за6тото купих друга и трябва е е платя и да по4ерпя снимки нямам и няма как да направя на колата е в ло6 вън6ен вид

          Коментар


            #6
            hai

            kolata e prodadena za triene

            Коментар

            Working...
            X