Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам оригиналния касетофон от Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Оригиналния CD Changer към касетофона AD182H е Grundig Cambia CD MCD 30 оригинален номер 5908478 и цена от Александър Ауто - 665,64 лв
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #17
      Mazgarev написа:
      Оригиналния CD Changer към касетофона AD182H е Grundig Cambia CD MCD 30 оригинален номер 5908478 и цена от Александър Ауто - 665,64 лв
      ако някой иска МCD 30 - мога да му кажа къде има60-70 лева еобаче не знам в какво състояние е
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        аз искам !!! Това сериозно този път не съм се объркал!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #19
          rustson написа:
          divaka написа:
          rustson написа:
          Ти луд ли си ???? Това нещо ако е от по-новите струва 1200лв!!
          ??? или пълниш темата с ненужен офф, или нещо не си в час с цените..ма май е първото, което е селскоо
          Колега няма да ти отговоря по същия начин щото не съм такъв човек за да ти покажа че не съм празнословец ето ти линка :http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...1200%EB%E2не съм го измислил това аз ами го прочетох във форума, не съм го проверил и затова не мога да твърдя ... Мисля че тука сме се събрали освен да обсъждаме теми по колите и да си прекарваме приятно ... ако имаш някакви проблеми или си изнервен нещо не си го изкарвай във форума хайде със здраве и без лоши чуства!
          Еее колега сори. Като прочетох "Ти луд ли си?" помислих, че се ебаваш с офертата на човека. А вече има много такива пълнения с ненужни работи по обявите и за тва Иначе за цени има сякакви, ма тва 1200 ми се стори прекалено и помислих, че не говориш сериозно
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #20
            Лошо няма и двамата сме се объркали... колегата Sev кажи от къде да го намеря този MCD30 много съм навит да си взема , гледах ги в e-bay и малко ми остана да си поръчам да ми донесат!
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #21
              rustson написа:
              Лошо няма и двамата сме се объркали... колегата Sev кажи от къде да го намеря този MCD30 много съм навит да си взема , гледах ги в e-bay и малко ми остана да си поръчам да ми донесат!
              след малко ще го издиря и ще ти пратя бележка
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #22
                Колеги не се ли отплеснахме малко от темата :D
                Fiat Bravo 1.6 16V

                Коментар


                  #23
                  Здравейте колеги.От съвсем скоро съм във форума.Търся оригинален CD чейнджър за Фиат Брава(в краен случай касетофон).Колата ми е модел 99г,двигател 1,2-16V. Знае ли някой каде мога да намеря това "чудо на техниката" :D

                  Коментар


                    #24
                    Re: Продавам оригиналния касетофон от Фиат Браво

                    boneff написа:
                    Продавам си фабричния касетофон от Бравото,ако не се лъжа става и за Брава.Ако някой има интерес да ми драсне-цената е 70лв
                    Ако дадеш телефон може и да го купя ако още се продава!
                    FIAT TIPO 1.4ie

                    Коментар

                    Working...
                    X