Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ламбда контрол+Акумулатор Искра

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ламбда контрол+Акумулатор Искра

    1. Колеги, сложих си ГИ и това моторче артиса. Марката е БГ Рунел-Тек.Значителна файда ще намерите, ако сте със стар изпарител/мембрани или необясномо висок разход. Има един негативен момент - прави си цикъл за самодиагностика на определен брой паления, при което 1-2 пъти на месец може да ви изгасне колата на свободна или при спиране.Налични са 5 режима за ламбда емулация: за бедна, за богата смес и 3 динамични - 0,5 Хц, 1,0 Хц, 1,5 Хц. Има енергонезависима памет, т.е. не губи настройките си при изключване на акум. Инсталацията и настройката е елементарна: свързва се към ламбда сондата и ТПС-а, от където взима сигнал, и се захранва от кабелите на някой от газовите клапани. Мога да съдействам лично или дистанционно за монтажа и настройката, ако се наложи.Купувал съм го за 150 лв., продавам го за цена 40 лв.2. Смених си акумулатора профилактично, защото алармата ми е щибана и иска много ток. Продавам този: 55 Ач./480А стартов ток. Никога не е оставал без течност под клетките и не ми се е налагало да го зареждам. Купуван е на 05.06.2008 г. за 105 лв.Продавам го за 40 лв.
    Прикачени файлове

    #2
    Акумулаторът е ПРОДАДЕН.

    Коментар


      #3
      И моторчето е продадено. Темата е за коша.

      Коментар

      Working...
      X