Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2 главини предни за типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2 главини предни за типо

    Здравейте, продавам 2 чисто нови предни главини за типо. Мога да ги снимам и да видя каталожния номер. Купих ги от александър ауто за типо 1.4 90та година, но се оказа че моето е с някви главини от БРАВО .Взех ги за 60лв, продавам ги за 50. ЧИСТО НОВИ с кутийките
    Най обичам аз така, напред назад, на колела!!! Kicks ass!

    #2
    я прати една снимка с каталожния номер, че на темпрата нещо започва да се опитва да вие предно дясно колело, и ако съвпадат може да си стиснем ръцете
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      Довечера ще ги снимам, ако намеря фотоапарат. Ако не намеря ще препиша де що има цифричка и буквичка по кутията
      Най обичам аз така, напред назад, на колела!!! Kicks ass!

      Коментар


        #4
        колега на етикетчетата на кутийките пише с големи букви MP0022,с по-малки: bravo, brava, punto, tempra, tipo. Производител Италия, вносител Александър ауто Ако искаш да измеря някои размери и ако държиш да ги снимам казвай да търся фотоапарат
        Най обичам аз така, напред назад, на колела!!! Kicks ass!

        Коментар


          #5
          Колега извинявай че се забавих, ама малко ми се натрупаха и други непредвидени разходи, така че засега нямам възможност, ще изчакам едн две седмици без музика Evil or Very Mad , ама сега хазяйката вдигна наема и трябва да давам 500 лв. а и имам да връщам едни 300..........аве голям кеффф, ако не си ги продал когато мога пак ще ти пиша.Мерси все пак, иначе ще се купуват ама кога.....
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар

          Working...
          X