Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за смяна на предно стъкло ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за смяна на предно стъкло ???

    Колеги предварително се извинявам ако темата не е за този раздел, но ще бъда благодарен ако някой може да ми каже къде и за колко пари мога да си сменя предното стъкло на колата?! Моето старо се спука, намерих ново (за мен, иначе втора ръка :D ) и се чудя кой и къде би ми го сменил? Благодаря предварително
    FIAT BRAVO 1.9JTD 2001

    #2
    Пиши в Гугъл "автостъкла Кобра" или "автостъкла Мустанг" и разпитай за ценита за монтаж.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      1-во сбъркал си раздела,2-ро не си писал за каква кола става въпрос,3-то не си писал от къде си.Така не вярвам някой да ти помогне,иначе във всяко стъкларско ателие биха го сменили,но мисля ,че няма да ти дадат гаранция щом е старо стъклото

      Коментар


        #4
        аз сменях на моето браво и се чудех и маех дали 2 ръка да взема оригинално или ново турско. Е, взех новото, при проверката се оказа, че цените са почти еднакви, понеже искат 50 кинта з амонтажа грубо- казват ти монтаж 20, уплътнение нам си колко, лепилото нам си ко и накрая 50 кинта. А и новото си е ново, вижда се доста по-добре от старото ми оригинално, а вечер е кеф да се кара
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар

        Working...
        X