Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам много части на изгодни цени...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам много части на изгодни цени...

    1. Две летни гуми Корморан - 195/60/15 в много добро състояние. На не повече от 15000км, през останалото време съхраняване в найлони, на хладно и тъмно - дот 2008-ма година... - 40лв двете.2. Комплект карбуратори ДелЛорто DLHA 40 в много добро състояние, без износвания никаде, в повечето време карани на газ. Перфектно изчистени, правил съм си ги за мен, но така и не им дойде времето. Към тях имам и всмукателен колектор от алфа 75 + кутията на филтъра. карбураторите са подходящи за турбо надув, тъй като са заводски херметични (точно с такива е модификацията на алфа ромео жулиета турбоделта). Цена комплект - 90лв Може и по отделн околектора, кутията и карбураторите - карбовете 70, останалото 20лв. 3. Перка за радиатора на двигателя от алфа 75 със сменени лагери с SKF, почистена перфектно много тиха, пак съм си я правил за мене за 75-цата - перфектна е, тънка смао един спрей ако някой държи на перфектен външен вид - 25лв.4. Една алуминиева джанта от шкода октавия заводска, от най-масовия модел - 30лв.5. Предни пружини от дедра турбо много добри, имат само по малко ръждичка в долния край, не са омекнали - 30лв двете по 15 бройката. 6. Рейка от дедра турбо, свалих я, защото мислях че тече от нея, а се оказа тръбичка. При свалянето скъсах единият от маншоните - 30лв.7. Заден мост от алфа 75 4х98 заедно с гредата на която се хваща - 30лв.8. Скоростна кутия от алфа 75 - 80лв.9. Спирачни апарати от алфа 75 двубутални предни за плътен диск - 50лв двата.10. Спирачни апарати задни от алфа 75 двубутални - 30лв.11. напълно оборудвани врати за алфа 75, както и заден капак, и задна броня от един доста хубав тунинг комплект.Има и още но не се сещам сега, снимки ще кача по-късно. За инфо пишете в темата и на ЛС.
    Alfa 75 1.8 Turbo
Working...
X