Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто 1.1 6 скорости - цяла или на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Пунто 1.1 6 скорости - цяла или на части

    Продава се горе описаната кола.Фиата е в движение но поради проблеми с данъчните се налага да го продам на части или цял .Пунтото е в перфектно техническо и интериорно състояние ,има газова ЛОВАТО на 1 год ,ляти джанти 13 цола с перфектни гуми 175/60/13 / мн рядки/.Двигателя е перфектен на 140 000 км / има и сервизна книжка от Monzacar - Italy/ със сменени семерини , ангренаж ,кабели,свещи,бубини,филтри,масло /на 100 км. МОБИЛ 10W40/Скоростната кутия е 6 степенна със сменено масло Valvoline - много рядък модел .Интериора на колата е като нов от както съм я купил е карана само с калъфи на седалките ,тапицерията е чисто нова . Ламарините са перфектни,няма гънки няма дупки няма одраскано .Ходовата част е напълно изрядна , няма хлоп няма троп Изобщо не ми се продава ,но ми се налага пътуване до Италия и няма как да го направя без да я регистрирам в данъчното и да си я прехвърля на мое име.Стъклата на колата са здрави ,задните са затъмнени с фолио 70 %,броните са перфектни /задната е с язрязано място за спортно гърне което също е в наличност/.Цената на цялата кола ,без номера и документи разбира се е 1800 лв .Ако все пак никой не изяви желание да я вземе цялата я пускам на части .Мога да вметна някой от по - важните елементи а това според мен са:- Двигател / оборудван / - 350 лв- Скоростна кутия - 170 лв- Съединител на 10 000 км / Валео / - 80 лв- Алтернатор - 70 лв- Предно укачване / пулуоски , носачи , карета , стабилизираща щанга , тампони , накрайници / - 170 лв- Задно укачване / заден мост - целия / - 170 лвЗа друго вече ще трябва да се свържете лично с мен :_0885497739 Николай Петков Несебър

    #2
    Up

    Коментар


      #3
      Ксенон продаден . Up

      Коментар


        #4
        Up

        Коментар


          #5
          ПРОДАДЕНА ЦЯЛАТА - Темата за триене .БлагодаряЧестито на новия собственик

          Коментар

          Working...
          X