Продавам следните части:1) Радиатор воден + АС за модели Брава/о, Мултипла - след 09/1998; Марея - 11/97 - 05/00
Радиатора го купих за моята Брава, но се оказа че не ми върши работа, защото няма възможност за поставяне на датчик за вентилатора.Цена: 25лв2) Оригинален термостат за моделите с два темп. датчика - произведени до 01.04.98г. (BRAVA, BRAVO, DELTA-II, MAREA, PALIO, SIENA)
Термостатът е закупен от Германия. Не го поставих на моята Брава, тъй като проблемите ми с охлаждането бяха на базата на спукан воден радиатор и неработеща първа степен на вентилатора. Цена: 75лв3) Скоростна кутия от Браво 1,6 1999г.Счупен кожух, но запазени зъбни колела за всички предавки без 5-та. Кутията е използвана за донор при подмяна на 5-та предавка на моята кола - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...6879.Цена: 20лв (Договаряне)4) Зимни гуми TOYO Garit G4 175/65/14 - 4бр

Гумите сами по себе си са уникални и много запазени. На два сезона са и не са карани на топъл асфалт. Слагани са в началото на декември и са сваляни началото на март. В момента са монтирани на железни джанти и се съхраняват на сухо и хладно място. Ако можех да ги взема с мен - нямаше да се разделям с тях.Цена: 1бр - 55лв / 4бр. - 200лв5) Железни джанти - 4брНормални фиатови джанти 14" 4х98. В момента на джантите са монтирани зимни гуми.Цена: 1бр - 15лв / 4бр. - 50лвПри покупка на гуми и джанти - цена по договаряне. За контакти: ЛС, skypeОбявата е валидна до 05.09.2011.










Коментар