Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Останали части от Fiat Coupe Turbo и Sedicivalvole

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Останали части от Fiat Coupe Turbo и Sedicivalvole

    Колеги, останаха ми някои части след малко преработка на едно Типо, та ако имате интерес ето какво остана:Съединител комплект от Fiat Coupe Turbo (прилично състояние) - 150 леваМаховик - 40 леваСкоростна кутия от Fiat Tipo Sedicivalvole - била е на турбо мотор, но е здрава, в добро състояние - 150 леваИнтеркулер от Fiat Coupe Turbo - 30 леваГенерация на 63мм + мека връзка + крайно гърне (оригинален Ремус) - 100 лева (била е на Типо и предполагам, че може да пасне без проблем на всяко Типо)Предни амортисьори с пружини от Fiat Tempra 2.0 4x4 - 30 лева на бройБензинова помпа Fiat Coupe Turbo - 75 леваБензинова помпа Fiat Tempra 2.0 4x4 - 50 леваАлтернатор Fiat Tempra 64A - 40 леваКомпресор за климатик Fiat Tempra - 30 леваВоден радиатор Fiat Tempra + Радиатор климатик - 50 леваКомпютър (ECU) Fiat Tempra 4x4 2.0 8v - 30 леваИма останали и 5 железни джанти с гуми (едната е резервна но не е от тънките) (2 от гумите в добро състояние, 2 не стават) - 40 лева за 5-теЕто една-две снимки за да имате обща представа за какво става дума. Съжалявам за лошото качество, но снимах с телефон и беше вече тъмно: Нещата се намират в СофияЗа контакт: ЛС, 0897 227 447 - Росен
    Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
    Fiat Marea 1.6 16v

    #2
    Ако можеш снимай крайното гърне И железнярките ако влизат без проблем на 284 дискове..може и тях да взема :P
    Sedicivalvole (Racing Rosso)now
    GTV 2.0 (612 A)now
    E60 530D now.. hate it big time :D
    Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
    Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

    Коментар


      #3
      Крайното гърне ще го снимам, но ще е чак в понеделник, че съм ги складирал нещата на местоработата ми За джантите не знам на какъв диск стават.
      Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
      Fiat Marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        porosenoq написа:
        Крайното гърне ще го снимам, но ще е чак в понеделник, че съм ги складирал нещата на местоработата ми За джантите не знам на какъв диск стават.
        :D
        Sedicivalvole (Racing Rosso)now
        GTV 2.0 (612 A)now
        E60 530D now.. hate it big time :D
        Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
        Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

        Коментар


          #5
          Даниеле, няма да ти хареса как седи, като ти знам предпочитанията :D . Бях го сложил само заради марката. Честно казано от Варна до София ми направи главата на камбана. Седи доста ниско и няколко пъти го удрях, а трябва да се преправи и окачването на купето малко.Сори Росене, че ти пиша в темата, ама нали аз съм го правил, та искам да спестя малко време на Даниел.Лек и успешен ден

          Коментар


            #6
            VET написа:
            Даниеле, няма да ти хареса как седи, като ти знам предпочитанията :D . Бях го сложил само заради марката. Честно казано от Варна до София ми направи главата на камбана. Седи доста ниско и няколко пъти го удрях, а трябва да се преправи и окачването на купето малко.Сори Росене, че ти пиша в темата, ама нали аз съм го правил, та искам да спестя малко време на Даниел.Лек и успешен ден
            Мерси ..спести време и телефони :D
            Sedicivalvole (Racing Rosso)now
            GTV 2.0 (612 A)now
            E60 530D now.. hate it big time :D
            Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
            Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

            Коментар


              #7
              Няма ядове Стоиле, аз дори не знаех, че на колегата му трябва за Купе. А за шума - да шумно е, ама не можеш да си представиш в момента как трещи :D Ремуса е песен в сравнение със сега...Снимки днес не можах да направя - съжалявам. Ще се постарая утре или в сряда.
              Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
              Fiat Marea 1.6 16v

              Коментар


                #8
                porosenoq написа:
                Няма ядове Стоиле, аз дори не знаех, че на колегата му трябва за Купе. А за шума - да шумно е, ама не можеш да си представиш в момента как трещи :D Ремуса е песен в сравнение със сега...Снимки днес не можах да направя - съжалявам. Ще се постарая утре или в сряда.
                Нямам купе...за сега ....той имаше предвид на купето на автомобила преработка Успех, и не забравяй че си ми обещал едно ревю на бързачката :P
                Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                GTV 2.0 (612 A)now
                E60 530D now.. hate it big time :D
                Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                Коментар


                  #9
                  Aми хайде де Двама колеги вече имаха удоволствието да се повозят. По темата - коментар по цените при сериозен интерес.
                  Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
                  Fiat Marea 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Колега маховика от 20 клапановия мотор ли е ?

                    Коментар


                      #11
                      Тия неща горе повечето още седят. Ако някой има интерес за нещо - да предлага някаква цена, ще се разберем.Продадена е генерацията, но гърнето стои.Продаден е и съединителя с маховика, както и водния радиатор заедно с този на климатика.Всичко друго е налично.
                      Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
                      Fiat Marea 1.6 16v

                      Коментар

                      Working...
                      X