Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съединител 1.2 16v

    Продавам съединител от пунто мк2 1.2 16в става и за други коли с такъв двигател.Съединителя е Валео и има още доста хляб във феродото.Преди да го сменя колата не е пребоксувала,лагера не се чуваше,и педала се движеше леко! Смениха ми го "по погрешка" проблема беше че като потеглям на първа ако не дам повечко газ и колата в повечето случаи гаснеше.Велики маистори ми казаха че е притескателя,и сложих аз пак Валео за 230 с монтажа и пак същата работа.Оказа се че е замърсена дроселовата клапа,изчистих я и всичко е ок Така че имам работещ съединител и му търся 80 лева.За цената може да се споразумеем защото по добре да го махна от колкото да се подхвърля и да ме дразни.
    Прикачени файлове
    Fiat punto mk2 jtd
    Nissan qashqai

    #2
    имам и задни маслени амортисиори те са от жтд 2003 пунто мк2 но мисля че задните са еднакви с бензиновите.здрави са просто един приятел си смени предните а профилактично и задните символични цени,и оригинална касета от пунто
    Fiat punto mk2 jtd
    Nissan qashqai

    Коментар


      #3
      Става за всички 1.2 16в без за стилопунто мк1 86к.спунто мк2 80к.сбраво,брава,мареа 80к.с,82к.спалио 80к.ссиена 80к.сланчиа y 80к.с,86к.с
      Fiat punto mk2 jtd
      Nissan qashqai

      Коментар


        #4
        Fiat punto mk2 jtd
        Nissan qashqai

        Коментар


          #5
          Fiat punto mk2 jtd
          Nissan qashqai

          Коментар


            #6
            40лв
            Fiat punto mk2 jtd
            Nissan qashqai

            Коментар


              #7
              Fiat punto mk2 jtd
              Nissan qashqai

              Коментар

              Working...
              X