Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 1.8 GT 110 hp 2200лв. спешно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 1.8 GT 110 hp 2200лв. спешно

    Ел. стъклацентралночупеш воланфарове за мъглаклиматик (маркуч на радиатора за заваряване 30лв. искат)лети джанти (Stillauto перфектни) с гуми Vredestein hi-track (перфектни)- Предницата има да се прави (два носача 100лв.)- единия калник е за смяна- единия маркуч на климатика е счупен- трябва да се завари и климатика тръгва.- шофьорската кора е позахабена, но салона е идеален.Двигателя е 8000км. след основен ремонт и върви доста много.Цената е 2200лв. без джанти без никва музика. снимки по-след малко0886948477

    #2
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Дай да ти купя джантите да ги лепна НА Бравата че ми харесват...МОже и с гумите ако наистина са добри... ако нямаш джанти и направо замяна може да направим...То и без тов а с джанти или не - една и съща цена ще му вземеш...
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Пише , че си от Хасково. Ако имаш път насам, може да измислим нещо.Джантите са 14" !Ето още една снимка.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            колко искаш на джантите !?

            Коментар


              #7
              кажи колко искаш за джантите с гумите, може и бартер за метални 13-ки с гуми
              Tofas- Sahin 1.6 карб.

              Коментар


                #8
                Ей така на изуст, без да съм проверил кое колко. За тия пари бих се разделил с тях 500лв. с гумите при бартер за сносни железа със сносни гуми. иначе 600.

                Коментар


                  #9
                  fiatsux написа:
                  Ей така на изуст, без да съм проверил кое колко. За тия пари бих се разделил с тях 500лв. с гумите при бартер за сносни железа със сносни гуми. иначе 600.
                  За 14’ки за 600лв си зимам 17ки с читави гуми,какви са тея цени колега
                  _______________________________________
                  0885261834

                  Коментар


                    #10
                    Ами при толкова запитвания за тези джанти, нормално е колегата да пробва по-висока цена, пък ако някой се върже ...
                    Fiat Brava 1.9 TD 100

                    Коментар


                      #11
                      Интересен ник има колегата "fiatsux"
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        за 600лв си зимам 17ки с читави гуми,какви са тея цени колега
                        Склонен съм да ги дам и по-тънко и то не щото струват по-малко а щот нема кво да ги правя. И ако мойте беха читави като тея 17" дет ще ги вземеш с читави гуми немаше и 350лв. да им искам, но ако някой има интерес, аз имам телефон...
                        Интересен ник има колегата "fiatsux"
                        С това изразявам мнението си към марката като цяло, въпреки това поддържах колата си по доста педантичен начин , което я прави вечно моя или в случая да я продам на загуба (затова има неща за правене, които съм описал и които нарочно не съм поправил) , но също така я прави и един от най-вървежните 8 клапанови екземпляри.

                        Коментар


                          #13
                          fiatsux написа:
                          за 600лв си зимам 17ки с читави гуми,какви са тея цени колега
                          Склонен съм да ги дам и по-тънко и то не щото струват по-малко а щот нема кво да ги правя. И ако мойте беха читави като тея 17" дет ще ги вземеш с читави гуми немаше и 350лв. да им искам, но ако някой има интерес, аз имам телефон...
                          Интересен ник има колегата "fiatsux"
                          С това изразявам мнението си към марката като цяло, въпреки това поддържах колата си по доста педантичен начин , което я прави вечно моя или в случая да я продам на загуба (затова има неща за правене, които съм описал и които нарочно не съм поправил) , но също така я прави и един от най-вървежните 8 клапанови екземпляри.
                          Сигурен ли си в думите си за вървенето? Извинявам се за оффтопика
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            Досега никой не е успял да ме убеди в обратното а пък съм се наслушал на "штъ скъсъм". Мое да се пробваме ако не я продам. Което ме подсеща : колата е с чисто нов съединител валео, чисто нов алтернатор има още гранция , нов стартер също с гаранция.Може да разчистите мненията за джантите или да ги преместите тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...?p=67096#67096

                            Коментар


                              #15
                              fiatsux написа:
                              Досега никой не е успял да ме убеди в обратното а пък съм се наслушал на "штъ скъсъм". Мое да се пробваме ако не я продам....
                              Задължително Успех в продажбата!
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X