Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам/бартеросвам резервна гума "патерица"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам/бартеросвам резервна гума "патерица"

    Продавам си оригиналната резервна джанта с гума. Като нова е. Цената е 20лв.Може и бартер за "нормална" 4x98, ET35-42, централен отвор 58,1мм. Със или без гума. Предпочитам железна 14 цола 5,5 или 6J. Евентуално може 15, но не 13. Може и алуминиева, ако искате да се отървете от единствената. Като за алуминиева, задължително да не е удряна, изправяна или заварявана. Може без капачка. Чист бартер или доплащане ще договаряме на лично.

    #2
    Тел: 02/9348559(София)MTel:0886819002Viva:0878933099

    Коментар


      #3
      Бартер само за София.

      Коментар


        #4
        Колега, отдавна (откакто купих колата, нямаше я резервната й гума) си мисля да си намеря една такава гума като твоята, но щото ми е последна дупка на кавала, и така си стои.Мъкна в багажника една стоманена джанта 14" 4х98, с добра гума (не ми се ходи сега да я гледам, но мисля че беше някакъв Michelin). Заема ми много място, щото не се събира в мястото за резервна гума, което е предвидено за "патерица".Мисля, че бартер ще е много добре и за теб, и за мен.Лошото е, че никак не съм в София, но ако не ти е спешно, може да се уреди някаква размяна чрез трети човек, който пътува често до София.Какво ще кажеш?П.П. Единственият проблем на джантата ми е, че няма отвори за центриращите щифтове, и те трябва да се развият от главината преди поставяне на резервната гума. Развиват се обикновено на ръка.

        Коментар


          #5
          Запазена.

          Коментар

          Working...
          X