Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг елементи за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг елементи за Типо

    Здравейте колеги, тъй като вече нямам типо, реших да поразчистя, че съм се заринал с части. Продавам комплект от две крила - горно и долно за пета врата за типо. Крилата са оригинални пластмасови и не са от стъклопласт. Горното е с вграден трети стоп. Цената на комплекта е 120лв. Продавам и оригинално крило от Седичи - гумено, червено, но се нуждае от пребоядисване - 70лв. Продавам комплект оригинални прагове от Седичи - на червен шприц. Липсва само едната капачка за крика - 70лв.Продавам и Пълен АБАРТ пакет за Типо - прагове, предна и задна добавки за брони. Предната добавка е със забележки, но си струва да си поиграеш с оглед на крайния резултат. Цена на пакета 150лв.Продавам Пълен комплект салон от Типо Седичи - седалките са в много добро състояние. Цена 120лв.Продавам и Табло от Седичи - до 260км, има и жило към него - 30лв.Продавам предни решетки от Седичи - 30лв броя.Обикновените решетки са по 15лв.Отделно имам фарове, стопове, мостове, амортисьори и въобще каквото се сетите за Типо.Всичко се намира в Банкя.Ще опитам да кача снимки.Тел 0885 061 999
    Прикачени файлове

    #2
    Снимка на тези ако може:Продавам комплект оригинални прагове от Седичи - на червен шприц. Липсва само едната капачка за крика - 70лв. Продавам Пълен комплект салон от Типо Седичи - седалките са в много добро състояние. Цена 120лв. Тези червените прагове на снимката предполагам са от abarth пакета?
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Да червените на снимките са от АБАРТ пакета. Утре ще гледам да снимам пак другите неща, защото снимките са доста големи за форума.Продавам и предна броня от Седичи с халогени - 60лв.

      Коментар


        #4
        VET написа:
        Да червените на снимките са от АБАРТ пакета. Утре ще гледам да снимам пак другите неща, защото снимките са доста големи за форума.Продавам и предна броня от Седичи с халогени - 60лв.
        Екстра, мерси! Бронята изцяло черна ли е ? Ако да, интересува ме цената без халогените защото такива си имам.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Стоиле имам интерес към единия халоген че ми е пукнат Обаче само ако си е с надписчетата на стъклото :D П.С. спойлер намерих аз на смешна цена иначе съм много благодарен за мейла!П.С. 2 седалките плиткото или дълбокото рекаро са?Ако са дълбоките ще ги взема
          Sedicivalvole (Racing Rosso)now
          GTV 2.0 (612 A)now
          E60 530D now.. hate it big time :D
          Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
          Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

          Коментар


            #6
            Трябва ми оборудвана глава за Типо 1.9ТД.
            AUDI 1.8 20V TURBO
            ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              xctr написа:
              VET написа:
              Да червените на снимките са от АБАРТ пакета. Утре ще гледам да снимам пак другите неща, защото снимките са доста големи за форума.Продавам и предна броня от Седичи с халогени - 60лв.
              Екстра, мерси! Бронята изцяло черна ли е ? Ако да, интересува ме цената без халогените защото такива си имам.
              Здрасти, бронята е червена, има обаче забележка, спукана е долу в дясно, но е лесно поправимо. Цената без халогени е 40лв.

              Коментар


                #8
                _power_ написа:
                Стоиле имам интерес към единия халоген че ми е пукнат Обаче само ако си е с надписчетата на стъклото :D П.С. спойлер намерих аз на смешна цена иначе съм много благодарен за мейла!П.С. 2 седалките плиткото или дълбокото рекаро са?Ако са дълбоките ще ги взема
                Ще погледна за халогените. А седалките са плиткото рекаро. Имам и дълбокото, но като си спомня за колко пари го купих, все още не мога да се реша да го продам.

                Коментар


                  #9
                  VET написа:
                  _power_ написа:
                  Стоиле имам интерес към единия халоген че ми е пукнат Обаче само ако си е с надписчетата на стъклото :D П.С. спойлер намерих аз на смешна цена иначе съм много благодарен за мейла!П.С. 2 седалките плиткото или дълбокото рекаро са?Ако са дълбоките ще ги взема
                  Ще погледна за халогените. А седалките са плиткото рекаро. Имам и дълбокото, но като си спомня за колко пари го купих, все още не мога да се реша да го продам.
                  Можем да измислим нещо да ти дам плиткото + пари ...де да знам Или смело ми заяви някаква сума и толкова Ще чакам да ми кажеш за халоген-а :D
                  Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                  GTV 2.0 (612 A)now
                  E60 530D now.. hate it big time :D
                  Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                  Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                  Коментар


                    #10
                    Дай някаква цена наистина за рекарото и на абарт броните снимки
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      #11
                      Ето още малко снимки.Таблото замина.Продавам и два чисто нови тампона за макферсъни. - 15лв броя.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Ето пак малко снимки.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          Аз съм с такива седалки и питах за 2.0/16 седалките, т.е дълбоките
                          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                          '97 Coupe 16VT 262WHP+

                          Коментар


                            #14
                            Ами това са от 2,0 16 седалки, защото може да се каже че лично съм ги свалил от Седичи, заедно с таблото, волана, крилото, бронята и още доста неща. А за дълбокото още не съм решил дали ще го продавам, все пак подвижната предна част е доста интересна :D

                            Коментар


                              #15
                              Колега ,тампоните за мекферсона от кой вид са?Че гледам в axm-a ,че има два вида... http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=3&show=1 Моите са ето такива ,и ако са същите съм заинтересуван...Поздрави...
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар

                              Working...
                              X