Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SonyEricsson T630

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    SonyEricsson T630

    Sony Ericsson T630 бял панел - забележки все пак е ползван доста дабре работи (джойстика работи ПЕРФЕКТНО!!!) не прави проблеми освен ако не решиш да качваш някаква изродска снимка (като големина)Infra red Bluetooth аз викам 90лв
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Re: SonyEricsson T630

    При това положение - и аз да се редактирам! :D Оставям същественото:Всичко си има. Наистина е добър!
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Не мисля, че има смисъл да се обсъжда телефона... то ако тръгнат да му се търсят кусурите... въпроса е, че телефончето е добро и е на хубава цена :P

      Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
      Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
      Добло 02' 1.9 D- ех
      Добло 06' 1.3 Mjet -ех

      Коментар


        #4
        хехе благодаря ви :D наистина телефончето мисля че си заслужава защото айде панела може да се смени както казах има забележки но самият апарат е доста добър имайки предвид че на мой приятел който си взе един по-нов тъмно син около дисплея и сива клавиатура не знам точно като модел кой беше но доста евтин и по-нов модел му правеше проблеми джойстика докато този няма грешки сега остава и купувача да се появи, което като гледам май...няма да е скоро а да - в Time is Money същия 2ра ръка - 135лв
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          ПРОДАДЕН!!!
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            viktorson написа:
            ПРОДАДЕН!!!
            А за клакьорите няма ли да има?! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              ми то от форума никой не прояви интерес друг човек го взима
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар


                #8
                Язък за барута значи!... Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #9
                  ти си ебати пича
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар

                  Working...
                  X