Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Типо 1.4 карбуратор на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Типо 1.4 карбуратор на части

    Колата в скоро време поема към вечните ловни полета на Надин, така че ако на някой му трябва нещо, да свирка. Типото е в движение и всичко си работи, но се разтропа каре и вече не ми се занимава да я правя. Без климатик и други екстри е.Нямам условия и време да разглобявам и изпращам, така че ако на някой му трябва нещо, ще се наложи да дойде и лично да си го свали. Мястото е Овча купел в София. По-интересни неща са:-гума прибирачка 13 цола - 10 лв-горивна помпа Магнети Марели на по-малко от 1000 км - 10 лв-делко Магнети Марели на по-малко от 1000 км - 10 лв -бобина Магнети Марели на по-малко от 1000 км - 10 лв-работещ акумулатор Искра на около 2 години - 15 лв-фарове - по 10 лв/бр с бонус бели мигачи-предна и задна броня - по 10 лв/бр (предната е поправяна)-всякакви части от интериора на символични ценител. 0898 28 34 34 - Данаил
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    #2
    колега колко пари ще ми да дадеш карборатора с смукателния колектор и бубината?
    Fiat Tipo 1.6

    Коментар


      #3
      Italian написа:
      колега колко пари ще ми да дадеш карборатора с смукателния колектор и бубината?
      Карбураторът плюс бобината= 30 лв.В понеделник запазих час за взимане от Надин, а в събота и неделя съм извън страната, така че остава само утре ако някой желае нещо да си свали. Колата е изкарана вече пред гаража и дори направих прощално кръгче с нея А, и гумата прибирачка не е 13, а 14 цола Firestone.
      преди - TIPO
      сега - VOLVO XC60

      Коментар


        #4
        Типото замина. Като куцо пиле го отнесоха. Пуснаха му стрелата на крана отгоре и таванът му се продъни Един колега си запази акумулатора, така че остана само гумата прибирачка (14 цола) за продажба.
        преди - TIPO
        сега - VOLVO XC60

        Коментар

        Working...
        X