Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам няколко части за пунто мк2 1,2 16в символични цени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам няколко части за пунто мк2 1,2 16в символични цени

    поради факта че се разделих с колата си и ми останаха някои части които смятам че може да да от полза на някои колега пускам за продажба нещата ,имам кора за багажника готова изрязана за елипси да не си режете вашата перфектна е ,имам водна помпа и оптягаща ролка на 5000 км гарантирам за тях ,също така имам ЧИСТО НОВА ЗАПАЛИТЕЛНА БОБИНА магнети марели оригинална бях я купил поради ката че ми казаха че имам проблем но се оказа че е от кабелите а не от бобината и ми остана карана е точно 3 дена също гарнатирам за нея че работи бобината става и за браво 1.2 16в брава 1.2 16в мисля че и за стило ставаше но не съм сигурен, имам и механизам за прозорец ДЯСЕН с моторчето с жилата всичко, ценита са : кората-20 лв,бобина-80 ,ролката и водната помпа 20 лв ,механизма за прозореца 35 ето снимки на някои от нещата механизма не сум го снимал ако някои има интерес ще го снимам http://pauna.snimka.bg/automobiles/chasti.581738 частите са от пунто мк2 1.2 16в 2000 година А5000 двигателя се води ако искате да видите даните

    #2
    колеги извинето не забравил съм да сложа тел:0897823809

    Коментар


      #3
      up

      Коментар


        #4
        upp

        Коментар


          #5
          up

          Коментар


            #6
            up

            Коментар

            Working...
            X