Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 17 ANTERA-made in Italy

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 17 ANTERA-made in Italy

    5x98 стават и за 5x100широчина 7.5 JСвалени са от Алфа 156 цена-690лв снимките са тук- http://pg.photos.yahoo.com/ph/ixibit...оваряне
    АLFA ROMEO 146 TI

    #2
    ле ле бате страшни са. Жалко че нестават за бравото
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Anaboliy написа:
      ле ле бате страшни са. Жалко че нестават за бравото
      nestavat li az tykmo mislex da gi vzema za moeto bravoнестават ли аз тъкмо мислех да ги взема за моето бравоизползвай кирилицаpugsy
      Bravo 1.9 TD/100

      Коментар


        #4
        Не става Браво са с 4 болта. Това си е за алфичка.
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #5
          Стават,но трябва да се преправят главините,имам приятел,който на 4 болтова алфа сложи 5 болтова джанта
          АLFA ROMEO 146 TI

          Коментар


            #6
            ixibit написа:
            Стават,но трябва да се преправят главините,имам приятел,който на 4 болтова алфа сложи 5 болтова джанта
            Да ама тогава ще им излезе по-евтино да си вземат 17" нови 4х98 отколкото да преправят Трябва да са ми подарък джантите, за да се занимавам със смяна на главини
            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
            FIAT Punto 99' 1.7 TD

            Коментар


              #7
              д

              Аз не говоря за смяна,а за преправяне(но кадърно).........ако искаш ще ти ги подаря джантите,за да ти излезе без пари цялата работа Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Моля не ми пълнете темата с безмислени коментари
              АLFA ROMEO 146 TI

              Коментар


                #8
                Заварки? Криви ли са? Офсет? Размер и състояние на гумите(ако се продават с тях)?

                Коментар


                  #9
                  d

                  Заварки няма,за криви не са криви,а за гумите-стават само единия чифт,в другия има още малко живот. Офсет не мога да кажа,защото няма джанта при мен.Както казах може да се договорим за цената........ гумите са YOKOHAMA A 539 215/40/17
                  АLFA ROMEO 146 TI

                  Коментар

                  Working...
                  X