Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

задни спортни пружини WAITEC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    задни спортни пружини WAITEC

    маркатата е WAITEC и са карани,около 5-6 месеца,нямам снимки но са почти перфектни,само са леко очукани от камъчетата на места,возят доста комфортно и свалят колата с 4смhttp://www.weitec.com/produkte/sportf.php?lang=en Делта 2, Дедра, Темпра, Типо, Алфа 145, 146, 155цена-60лвдавам и 2 спортни амортисъора пожелание-оригинални свалени от Алфа146,........общо цена 99 лвпожелание мога да намеря и предни спортни червени на H&R за 60лв двете
    АLFA ROMEO 146 TI

    #2
    а за фиат уно ще станат ли

    Коментар


      #3
      f

      100% Yellow_Flash_Colorz_PDT_17
      АLFA ROMEO 146 TI

      Коментар


        #4
        АLFA ROMEO 146 TI

        Коментар


          #5
          Колега писах ти ЛС ако имаш оферта ощеКолеги дали тези ще станат на Интегралето???
          По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
          Дедра Турбо Интеграле

          Коментар


            #6
            Можеш ли да дадеш размерите на пружините (както и на H&R-ите) ?Интересуват ме за друга кола.

            Коментар


              #7
              кои точно размери те интересуват,за да знам какво да меря
              АLFA ROMEO 146 TI

              Коментар


                #8
                Колега ти си доста странен продаваш ли или се ебаваш щото имам интерес ама ти май нямаш писах ти мобилния ми на ЛС айде ако толкова нещеш да се обадиш напиши си твоя.
                По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
                Дедра Турбо Интеграле

                Коментар


                  #9
                  размери:диаметър (вътрешен - например), ако са на конус (а не цилиндрични) - размера и горе, и долувисочина (както са свалени от колата)

                  Коментар


                    #10
                    д

                    днес мерих пружините.....задни WAITEC от по тясната страна 6.5см,от по-широката 10,височина 18предни EIBACH (стават за УНО ) 6 тясно,14 широкопредни EIBACH 7 тясно,18 широкоако едните не стават,ще ги сменим с другите
                    АLFA ROMEO 146 TI

                    Коментар


                      #11
                      До 9 см диаметър мога да събера, ще помисля утре за друг начин за монтаж - Вейтека ме интересуват.

                      Коментар


                        #12
                        гг

                        тия размери,които съм дал са мерени вътрешно...............ако твоята събира максимум до 9 незнам какъв е проблема.....до 10см ще го убере гумата,която се слага на пружината
                        АLFA ROMEO 146 TI

                        Коментар


                          #13
                          Хайде купувайте,като искате после няма да има
                          АLFA ROMEO 146 TI

                          Коментар

                          Working...
                          X