Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Само бартер - лети 15-ки RH 7J, 4x100, ET25, широк борд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Само бартер - лети 15-ки RH 7J, 4x100, ET25, широк борд

    Джантите са без заварки, боядисвания или изправения, имат 3 броя центриращи втулки, нелоши гуми, но със стар дот /едната с подложка/, а също така и комплект болтове за тях /12х1.5/. Не съм сигурен офсета дали е наистина 25, но така го разчитам, ако бъркам ме поправете. Търся бартер за лети 14-ки 4Х100 или 4Х98. Не по-широки от 6J. Предложения само със снимки. Контакти на ЛС по-добре, че не винаги мога да си вдигам телефона, иначе той е 0898547113, Николай. Снимкиhttp://picbg.net/pic.php?u=50600L4Ed...4287&file=.jpg

    #2
    бартер за тези жанти интересува ли те 14 4x100 с гуми
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      По скоро търся нещо с офсет около 35, тези са над 40 на пръв поглед, тоест търся такива, които да имат някакъв външен борд.

      Коментар


        #4
        ok

        Коментар


          #5
          Интерсува ли те Борбет от Уно Турбо само че са 15 цола...
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Не колега, имам 6 нови гуми 14-ки и махам 15-ките по тази причина, а и заради това, че отзад много ми опират на пунтото. Но те ми останаха от друга кола и понеже не мога да гледам кола с тенекиени джанти ги сложих на фиата, ама не би :D . Иначе стоят перфектно на колатаhttp://picbg.net/pic.php?u=50600L4Ed...3756&file=.jpg

            Коментар


              #7
              Здраве да е... дай им някаква цена поне, или задължително бартер...Поздрави

              Коментар


                #8
                То в заглавието на темата си го пише - бартер, не ми се продават, защото да се стигне до реална сделка ще трябва да ги подарявам. Но пък и всяко нещо си има цена, та ако ти се дават 250 лева заповядай.

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар

                    Working...
                    X