Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам за Дедра ПРОДАДЕНА!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам за Дедра ПРОДАДЕНА!

    Имам обърната през таван Дедра и продавам или части или цялата предполагам, че за 1500лв. може да се възстанови. Иначе двигател и скорости 500лв. Кожен салон /бежав велур/ 300лв. Преден ляв фар 30лв. Две десни врани - предна и задна по 50лв. заден капак 100лв. АГУ "Ловато" 200лв. Табло 100лв. двата стопа по 30лв. предна броня 80 лв. 2бр. халогени по 30лв. задна броня 60лв.и мн. др. части. Цялата ще я дам за 1500лв. Моля, модераторите да изтрият темата!
    Вече нямам италянска машина

    #2
    готин, сори за колата, ама дали можеш да ми дадеш на шофьорската врата,.... незнам как точно се казва ама има някакво лостче дето като дръпнеш дръжката отвън и натиска нещо вътре и вратата се отваря, е те това лостче ми се счупи, и сега отварям шоферската врата през задната врата дай някаква цена, ако не може само лостчето, тогава целия механизъм мога да взема (зависи от цената де)
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      аз пък искам датчика за нивото на водата, този дето показва на борд компа. има ли такова нещо и можеш ли да ми кажеш как изглежда или снимка, понеже ми трябва за темпра, ама на моя датчик пише фиат/ланча
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Re: Продавам за Дедра

        zdravgo написа:
        Имам обърната през таван Дедра и продавам или части или цялата предполагам, че за 1500лв. може да се възстанови. Иначе двигател и скорости 500лв. Кожен салон /бежав велур/ 300лв. Преден ляв фар 30лв. Две десни врани - предна и задна по 50лв. заден капак 100лв. АГУ "Ловато" 200лв. Табло 100лв. двата стопа по 30лв. предна броня 80 лв. 2бр. халогени по 30лв. задна броня 60лв.и мн. др. части. Цялата ще я дам за 1500лв.
        само забрави да кажеш какъв мотор е

        Коментар


          #5
          Дедрата е 1.8 i e Не знам какъв е този механизъм за който пита колегата по горе, но може да се разберем и да му го дам. Предната лява врата за нищо не става, така че няма проблем. Датчика не знам дали е здрав. Казанчето е ударено, но ако е здрав лесно ще се разберем за цена и ще ти го дам.
          Вече нямам италянска машина

          Коментар


            #6
            колега дай някакъв телефон за връзка, а механизме е ............дръжката на шофьорската врата най общо казано(или по точно лостчетата които са във вратата) , ама външната дръжка даже и вратата да не става нищо чудно да си е ок.
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              Писах ти какво ми трябва на ЛС.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Само бутилката на газовата
                _______________________________________
                0885261834

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  аз пък искам датчика за нивото на водата, този дето показва на борд компа. има ли такова нещо и можеш ли да ми кажеш как изглежда или снимка, понеже ми трябва за темпра, ама на моя датчик пише фиат/ланча
                  ок, чакам
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    е хайде де колега или дай някакъв отговор с цени или дай някакъв телефон за връзкамерси предварително, бирата е от нас
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      #11
                      Здравей колега, интересувам се с климатик ли е колата, е ако да , ... търся датчика за замръзване, който е в изпарителя на климатика

                      Коментар


                        #12
                        Сори ама решихме да я продаваме цяла

                        Баща ми настоява да се продаде или цялата или пьрво салона и двигатея тези дни триабва да я гледат 3-ма едва след това ще я разфасоваме евентуално за това не отговарям толкова време. Двигател+скорости+климатроник 700 лв. Салон-бежав велур 300лв. Цялата кола 800 лв. без АГУ, с АГУ+ CD+колони 1000лв. 0887998186
                        Вече нямам италянска машина

                        Коментар


                          #13
                          колега коя година е колата, че май може и да я взема, и ако имаш някоя снимка да знам за какво става дума ще бъда благодарен
                          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                          ИТАЛФЕСТ 2007

                          Коментар


                            #14
                            phoenix написа:
                            колега коя година е колата, че май може и да я взема, и ако имаш някоя снимка да знам за какво става дума ще бъда благодарен
                            1991г. Снимки към края на седмицата. Ако иска някой да я види, колата е в ж.к. Младост, София. Ланчията е обърната 1 път през десният калник и е паднала директно на лявата си страна, а от там на гумите. Което значи: Тавана не е смачкан, а само леко е подбит в дястно над челното стъкло. Всички други стъкла са здрави, освен предното. Десният калник, предният капак, левите врати са смазани и трябва да се сменят. Задният и преден леви калници могат да се възстановят. Прага от ляво трябва да се смени.
                            Вече нямам италянска машина

                            Коментар


                              #15
                              Дедрата е продадена. Моля, модераторите да изтрият темата!

                              Един приятел купи колата.
                              Вече нямам италянска машина

                              Коментар

                              Working...
                              X