Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Subwoofer Fiat Punto 99+ субуфер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Subwoofer Fiat Punto 99+ субуфер

    Продавам субуфер за фиат пунто за вграждане в багажника без да заема място.Доколкото виждам е на FIAMM.Купих го от един аутлет преди година с намерението да го монтирам на едно мицубиши.Но се отказах.Не съм му запазил кутията но кабелите му са неразупаковани.През найлона виждам упътване на италянски и английски.Ще ви направя един бърз превод.Този активен субуфер е за Fiat Punto, моделите пунто ’99+ и пунто 2и4 врати е резултат от продължителни проучвания целящи откриване на иновативни решения в автомобилния Hi-Fi сектор. Изработен за лесно инсталиране без да заема пространство за багажа, този събуфер предлага високо техническо изпълнение със здравата,издръжлива структура. Тази серия събуфери могат да бъдат свързани с всеки тип "касетофон" Технически данни-25+25 Watt RMS- max.100 Watt amplifier-woofer-165 mm diameter-4+4 Ohm impedance-Built-in crossover low-pass filter(Вграден кросоувър нискочестотен филтър)-Built-in power on led-volume control on panel-Frequency response;35Hz-100Hz-Sensitivity 91dB-Material MDFДругото не е важно според мен.Следва инструкция за свързване.Цената е 115 лв.0884235512
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Subwoofer Fiat Punto 99+ субуфер

    Моля да коментирате, защото няма от къде другаде да разбера добър ли е не е ли събууфера.Ако е мн добър - ще си го запазя
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      суббуфер

      моя е такъв и много сам доволен но се скъса говорителя и сега бразди не мога да намеря такъв

      Коментар


        #4
        Re: суббуфер

        pi_66 написа:
        моя е такъв и много сам доволен но се скъса говорителя и сега бразди не мога да намеря такъв
        Е ми супер.Ще ти го дам за 100 лева и да не надуваш много !!!А иначе къде се монтира и как. Защото съм го пуснал и другаде и като ме попитат няма да знам к’во да отговоря.Благодаря ти за отговора.

        Коментар


          #5
          Да не пускам нова тема.Някой знае ли как се монтира и къде точно застава суба.

          Коментар


            #6
            ами в багажника отстрани колега, мисля че беше от шофьорската страна.Определено не е кой-знае какво като мощност, но е супер удобно ако искаш що-годе приличен звук, а използваш багажника често
            тежък е животът лек...

            Коментар


              #7
              Бях забравил за него. Да видим дали ще има интерес за 60лева?

              Коментар


                #8
                Щях да пиша да не ми пишете на лични защото не влизам тук често а виждам че телефона ми не е верен.Сори за което.Ако някой от многото писали ми на ЛС иска да го купи за (хайде от мен да мине :D ) 55 лева- да ми звънне или да ми пише смс 0878656187. За всички други въпроси и допълнителни снимки- ЛС.

                Коментар

                Working...
                X