Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг пакет за Пунто МК1 - спойлери, джанти, пружини, гърне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг пакет за Пунто МК1 - спойлери, джанти, пружини, гърне

    Продавам целия тунинг пакет на Пунтото си, а именно:1. Комплект спойлери - добавки за предна и задна броня от стъклопласт, прагове и спойлер за капака на багажника оригинални пластмасови на Lester. Спойлерът за багажника е с работеща стоп светлина. Който се интересува може да погледне подробности в сайта на фирмата - http://www.lester.it/en/dettaglio.php?a=897 и http://www.lester.it/en/dettaglio.php?a=689 Цена на целия комплект - 300лв.2. Лети джанти RH Artec Cup, 15", 7J, 4х100 - http://www.wheelmaschine.de/autos/Op...ctypcupad5shp/ - джантите са в перфектно състояние, прави, без заварки, нямат драскотина. Изключително качествени германски джанти, които въпреки нашите пътища и сравнително ниските гуми, с които съм ги карал издържаха без проблем до сега, а не се сцепват при първата дупка като повечето китайски, турски, корейсти и т.н. модели. Въпреки размера 4х100 с внимателно напасване стават на Пунтото без проблем. Карам ги вече няколко години. Цена - 250лв. без гумите. С гумите 400лв. Гумите са Nexen N2000 195/50/15, DOT 2007г., купувал съм ги нови от Примекс и са карани около 4000км. Грайфера е на 70% 3. Комплект червени спортни пружини OMP. Свалят колата с около 3-4 см., разликата се усеща осезаемо в завоите, но колата е добре да е с 4бр. газови амортесьори. Цена - 100лв. 4. Задно крайно гърнe в добро състояние - 50лв. Не се сещам за марката, а и не мога да я погледна, защото гърнето е напаснато точно в задната добавка и не се вижда надписа. Доставиха ми го преди няколко години от Италия и е закупувано по спецификация за конкретния автомобил. Пасва до милиметър на местата за захващане по купето и има много хубав плътен звук, като същевременно не пуска алармите от където мина като евтините си събратя.За всеки който прояви сериозен интерес съм готов на компромис с цените в рамките на разумното!Нещата се намират във Варна, но работя и с куриери!Телефон за контакт: 0888402622, 0896652830, 0878767470Как стои всичко на колата може да се види на снимките.
    Прикачени файлове
    Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

    #2
    up Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

    Коментар


      #3
      up
      Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

      Коментар

      Working...
      X