Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 15", 200лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 15", 200лв

    Привет,Мисля да си мина на оригиналните джанти от ланча (осмолъчните, 14") - така че:Продавам за 200 лв лети фиатови джанти заедно с гумите. Гумите на тях са летни, грайферите им са 3-4 мм, 2 от тях са 195/60/15, другите са май 185/55/15. Както се вижда на снимките - една от джантите е олющена. Криви не знам дали са, готов съмд а сваля от цената ако има криви.А, освен това имам една гума 185/55/15, която има не лоши грайфери - 4-5 мм може би...нея може да я дам за 30 лв например...
    Прикачени файлове

    #2
    тел. 0898 507 994

    Коментар


      #3
      Имам такива джанти от ланча и много спешно ми трябват 15-ки
      Lancia Kappa 2.4 20V V.I.S

      Коментар


        #4
        давай да правим бартер...

        Коментар


          #5
          джантите не се продават вече, моля темата да бъде изтрита или там каквото се прави с такива теми.

          Коментар


            #6
            Хайде пак да ги пусна, този път без бартер, парички ми трябват. Изправяни са преди 2 месеца и от тогава не съм карал особено...съботно-неделен шофьор съм.

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Айде да ги бартеросваме че съм им мераклия за 14-ките от ланча и ще ти дам към тях 4 зимни гуми 185/60 и 2 летни 185/60 +4-те които са на тях които не стават!
                  Lancia Kappa 2.4 20V V.I.S

                  Коментар


                    #10
                    Не съм навит на бартери, съжалявам. Бих редактирал първото си мнение, за да не стават обърквания, но нямам право (1440 минути били минали откак съм го публикувал)

                    Коментар


                      #11
                      все още се продават

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          Тия джанти си ги подмотвам вече сума време. В момента са в мазето в провинцията. Ако някой ги иска за 200лв заедно с гумите- мога да ги докарам до сф след седмица-две.телефонния ми номер е друг вече - 0876 10 55 88, Боян

                          Коментар


                            #14
                            вече са в сф - лети джанти - 200лв заедно с гумите - актуални снимкилети джантилети джанти снимка 2лети джанти снимка 3Редактирано водещо мнение и заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

                            Коментар


                              #15
                              150 лв? - 0876 10 55 88

                              Коментар

                              Working...
                              X