Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Брава на части 1,6 16v с климатик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Брава на части 1,6 16v с климатик

    Продавам Брава на части 1,6 16v с климатик, колата е с лек удар отпред, но дори и радиатора не е пробит, колата е в движение все още, нищо не е сваляно от нея за момента, счупени са предна броня,( халогените са здрави) десен калник, десен фар, преден капак, радиаторите са огънати, всичко друго е наред, двигателя е перфектен, окачването и то, колата е без еърбеци, Ето и малко цени: фар шофьорски само - 40лв.стопове - 50 лв бр. 2 зимни гуми - 25 лв бр. врати предни, оборудвани с ел. стъкла - 90 лв бр. врати задни с ръчни машинки и стъкла - 80 лв бр. 5та врата (багажник) със стъклото,обурудвана - 120 лв задна броня - ( с малко забележки ) - 40лв.двигател - 400лв обурудван ( перфектен е мотора) скростна кутия - 200 лв алтернатор - 60лв.стартер- 80лв.Акумулатор - 50лв. преди година го купих като нов е климатик с компресора - 150 лвкомпресора - 100лв. лостчета за мигачите и фаровете - 30 лв пепелник със запалка - 15 лв бензинова помпа - 50 лв водна помпа - 50 лв казанче за чистачките с помпичка 20 лв казанче антифриз - 15 лв казанче хидравлична течност - 10 лв компютър - 50 лв арматурно табло - 30 лв километраж - 60 лв спирачни апарати предни - 35 лв бр. чистачки рамене - 15 лв комплекта механизъм за предните чистачки - 30 лв амортисьори задни 35 лв бр. ( перфектни )амортисьори предни 60 лв бр. ( перфектни ) салон - 140 лв ( има малко скъсано на шофьорската врата) немога да опиша всичко затова което съм пропуснал: 0896 67 37 08 : 0878 77 01 92Колата се намира във Варна, но мога да изпращам и с Еконт с опция да се провери преди да се Плати.
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      предните гуми на колата са карани само една зима и има още много хляб в тях цената им е 25лв. бр

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          I.Ivo написа:
          Приятел от Сарафово ме помоли да пусна тема,че търси динамо,телефона му е 0899130499,звънни му,че е на зор колега.Скапал му се е компа,затова ме помоли аз да я пусна.
          Marea HLX 147ps

          Коментар


            #6
            джанти

            I.Ivo написа:
            колега, трябват ми две железни джанти?

            Коментар


              #7
              Джантите на моята са 5 и половина J , доколкото разбрах на теб ти трябват 6J Алтернатора още ти стой при мен.

              Коментар


                #8
                Аз също търся две железни джанти 14 цола. Ако имаш, цена?
                Фиат Браво 1.4 12V '96 г.

                Коментар


                  #9
                  КОЛАТА СЕ НАМИРА ВЪВ ВАРНА но джантите още са тук

                  Коментар


                    #10
                    Продадени части до момента:воланвъншната дръжка на багажната враташофьорския халоген

                    Коментар


                      #11
                      с два аербега ли е

                      Коментар


                        #12
                        borisov написа:
                        с два аербега ли е
                        I.Ivo написа:
                        колата е без еърбеци
                        Колко търсиш за предното стъкло? (ако е здраво и няма пукнатини)
                        1997 Brava 1.6, 16V

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            Всичко по колата си стой и всичко е в много добро състояние

                            Коментар


                              #15
                              трябва ми сетрео уредбата ама дали ще стане на сащата само че 1.2

                              Коментар

                              Working...
                              X