Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Бензинова помпа за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Бензинова помпа за Брава

    Продавам бензинова помпа - нова, на около месец каране е, защото колата бе ударена, имам и кошницата към нея и датчик и всичко.

    #2
    UP !

    Коментар


      #3
      За кой двигател е помпата 1,4 1,6 1,8 или 2,0?Каква е цената и?Така пусната обявата ти колега е направо за коша направи корекция.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Добре, бензиновата помпа е от 1.6, но кубатурата тук няма значение. Цената е 60 лв, може коментар на лично !

        Коментар


          #5
          Е хайде отново въпрос за моно или пълна инжекция защото при моното е на 1,1 бара ,а другата 3,0 бара.Предполагам помпата е от Браво,Брава Мареа 1,6 16 V ама нали малко боб трябва да похвърляме.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Добре, извинявам се отново ! Последно: Колата е Fiat Brava 1,6 16V, пълна инжекция, 99 година. Цена 60 лв, с опция за коментар. Помпата е на 3 седмици каране. Ако някой има интерес - да пише лично.П.С. Модератора ако прецени да изтрие предишните постове

            Коментар


              #7
              UP

              Коментар


                #8
                Даи снимка каква марка е помпата щото нова е същите пари
                NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                Коментар


                  #9
                  Щом е на същите пари нова, купи си нова, колега! Ще ми се и аз да намирах такива евтини части. Помпата е словенска, възможен е коментар на цената. На няма и месец каране е.За връзка - лично, за снимка също.

                  Коментар


                    #10
                    Нова цена : 55 лв с кошницата

                    Коментар


                      #11
                      ъп

                      Коментар


                        #12
                        up

                        Коментар


                          #13
                          В който и саит да погледнеш са по 60 70 лева Не се заяждам просто ти казвам, ще ти дам пример в неделя си купих бош 910 ако ти говори нещо за 10 лева има още 3 ако искаш ,а тя на магазина колко струва оригинална Пак ти казвам не се заяждам :D
                          NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                          Коментар


                            #14
                            Щом си си купил, предполагам така или иначе нямаш интерес. Не виждам защо тогава трябва да коментираш. Аз я продавам, ако искам мога цена и от 200 лв да и сложа. Дали ще я продам или не си е мой проблем. Не мога да разбера такива хора дето само си чешат езиците Бъди жив и здрав с частите си за по 10 лв, но просто като няма интерес си запази мнението за себе си. Интересно как в другите теми хората като продават на същите пари, че и повече не се обажда някой с цена от 5 лв.Моля модератора да изтрие излишните постове

                            Коментар


                              #15
                              1 Неси си направил труда да прочетеш как се пуска обява 2взимам отношение щото твойта обява ме впечатли 3 Ти за мен си поредния форумен търговец 4 Обърни внимание на точка 1 за другия път Успех с продажбата
                              NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                              Коментар

                              Working...
                              X