Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 4 гуми Bridgestone B330 EVO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 4 гуми Bridgestone B330 EVO

    Здравейте, колеги!!!Имам 4 гуми Bridgestone B330 EVO http://www.diana-ltd.com/tyres/bridg...r/e330evo.html почти нови 175/65/14 82Н. Много са добри и за мокро и за сухо. Нямаше да ги продам, ако не исках малко по-широки - 185/60/14. Цената, която им искам е 360 лв. Все пак това е Bridgestone! Ако имате интерес ми пишете!

    #2
    Ок пичове! Може и замяна за 185/60/14.

    Коментар


      #3
      На никой ли не му трябват гуми!

      Коментар


        #4
        колега, когато една стока независимо каква, излезе от магазина цената и пада с поне 50 % и вече е втора употреба. иначе на някой може би му "трябват гуми".
        UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

        Коментар


          #5
          everton написа:
          колега, когато една стока независимо каква, излезе от магазина цената и пада с поне 50 % и вече е втора употреба. иначе на някой може би му "трябват гуми".
          Съгласен съм с теб колега, но със сцеплението, което дават и с грайфера, който имат и предвид 4-рите канала анти-аквапланинг и това, че комплект - четири, бих казал,че са доста привлекателни като оферта. Освен това ЦЕНАТА ВЕЧЕ Е ПО ДОГОВАРЯНЕ! ЗАМЯНА СЪЩО МОЖЕ!

          Коментар


            #6
            Явно аз ще си ги карам тия готини Бриджстоунки :D Ама що не бяха малко по-широки пущините

            Коментар


              #7
              Пичове, тия гуми ги заменям за други четири 185/60/14. Имам вече проблеми с болтовете на джантите(за един месец са износи ли доста) и затова съм на зор. Очаквам предложения!

              Коментар


                #8
                doofiat написа:
                Пичове, тия гуми ги заменям за други четири 185/60/14. Имам вече проблеми с болтовете на джантите(за един месец са износи ли доста) и затова съм на зор. Очаквам предложения!
                Какво им станало на болтовете???

                Коментар


                  #9
                  Ами резбата на самите болтове е изтъняла и то за около два месеца.

                  Коментар


                    #10
                    doofiat написа:
                    Ами резбата на самите болтове е изтъняла и то за около два месеца.
                    Това определено неможе да е проблем от различния размер на гумите...

                    Коментар

                    Working...
                    X