Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам преобразователни фланци 4х98 на 4х100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам преобразователни фланци 4х98 на 4х100

    материал - стомана 45диаметър на фланеца - Ф 130ммДебелина на фланеца 42ммфланците са 4 броя и в комплект с 32 болта нужни за поставянето им.Цена 400 лвснимки:
    uno turbo 1.3 i.e' 86
    renault 19 1.8 16v
    uaz 469 4.0 turbo
    renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
    trabant 601 69'

    #2
    400 лв ?

    Коментар


      #3
      цената вярна ли е?
      begai gazim!!!!!

      Коментар


        #4
        Ами вярна е и аз не вярвах,че ще ми излязат 490 лв но факт !може да провериш в големите металоргични комбинати или под филиалите им колко ще ти струва Ф-130L-45mm x 4бр материла стомана SL 45колко струват 32 болта по 3 лв = 96 лвстругарски услуги - и сметката и на мене не ми харесва А както исках да бъдат и от алумин с втулки за резбите от стомана за да е максимално лек там вече цената е плашеща затова направихме тези.а преди 1 седмица правихме пак фланци на 12 ммм не преобразователни за новите джанти материала там с рязането излезе 110 лв стругарски услуги 70 лв като исках да са олекотени станаха 900 грама на фланецс обикновенни болтове - 48 лвето ти 228 лева Ама в моя случай трябваше да бъдат шестограмни заради джантите а шестограмни с 1 см по дълги няма който да имат и конус и се наложи да се купуват черни хиксови да се правят конусни фтулки за тях после фтулките да се точковат за болта ама тва друга тема вече но и новите фланци с тези болтове станаха пак маса пари
        uno turbo 1.3 i.e' 86
        renault 19 1.8 16v
        uaz 469 4.0 turbo
        renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
        trabant 601 69'

        Коментар


          #5
          Фланците са продват все още.п.п. Коментар за сериозни!п.п.Може бартер за инжектори високо омни бош стандарт около 350cc
          uno turbo 1.3 i.e' 86
          renault 19 1.8 16v
          uaz 469 4.0 turbo
          renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
          trabant 601 69'

          Коментар


            #6
            Колега както гледам доста сериозно си се прецакал с тези фланци но не очаквай да има още като тебе
            ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
            Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

            Коментар


              #7
              mufa_bg написа:
              Колега както гледам доста сериозно си се прецакал с тези фланци но не очаквай да има още като тебе
              Аз не знам как достигна до този извод,но може да званеш в HEED-91 и да питаш колко ще ти струва да ти направят такива фланци,като имаш отговор от тях може да пишеш.п.п.Аман от спамерип.п.Това Българина няма такова животно,всеки иска някой да купи нещо за 400 лева и на другфия ден той да го купи от него за 200 лв тогава е доволен
              uno turbo 1.3 i.e' 86
              renault 19 1.8 16v
              uaz 469 4.0 turbo
              renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
              trabant 601 69'

              Коментар


                #8
                bebito^^^ написа:
                mufa_bg написа:
                Колега както гледам доста сериозно си се прецакал с тези фланци но не очаквай да има още като тебе
                Аз не знам как достигна до този извод,но може да званеш в HEED-91 и да питаш колко ще ти струва да ти направят такива фланци,като имаш отговор от тях може да пишеш.п.п.Аман от спамерип.п.Това Българина няма такова животно,всеки иска някой да купи нещо за 400 лева и на другфия ден той да го купи от него за 200 лв тогава е доволен
                Колега,вчера тъикато бях при един стругар се поинтересувах колко би струвало да се направят подобни фланци-цената която ми обявиха беше 150-170лв без болтовете слагаме 50лв болтове и пак не става 400лв.Нищо лично.Успех в продажбата все пак!
                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                Коментар


                  #9
                  Racer GT написа:
                  bebito^^^ написа:
                  mufa_bg написа:
                  Колега както гледам доста сериозно си се прецакал с тези фланци но не очаквай да има още като тебе
                  Аз не знам как достигна до този извод,но може да званеш в HEED-91 и да питаш колко ще ти струва да ти направят такива фланци,като имаш отговор от тях може да пишеш.п.п.Аман от спамерип.п.Това Българина няма такова животно,всеки иска някой да купи нещо за 400 лева и на другфия ден той да го купи от него за 200 лв тогава е доволен
                  Колега,вчера тъикато бях при един стругар се поинтересувах колко би струвало да се направят подобни фланци-цената която ми обявиха беше 150-170лв без болтовете слагаме 50лв болтове и пак не става 400лв.Нищо лично.Успех в продажбата все пак!
                  Тази цена със материал-а ли е? за 42 мм ли? Как сметна 32 болта за 50 лева (32х3лева =96лв!!)по идва сметката ако ти е казал за цена на труда щото само материала е толкова. освен ако твоя стругар няма хале с материал подарен му от някой.И ако някой си е направил такива фланци с закупуването на материала с труда на стругаря +32 нови болта = 180 лв нека да каже и да даде кординати на стругаря за да знаят всички каде да ги правят.и да направят темата важна,
                  uno turbo 1.3 i.e' 86
                  renault 19 1.8 16v
                  uaz 469 4.0 turbo
                  renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                  trabant 601 69'

                  Коментар


                    #10
                    Мислех да не се обаждам,че ще получа предопреждение,ама ще рискувам.Фланци като твойте колега само че 40мм дебелина ми ги правиха с болтовете за 220 лева материал + труд.Незнам каква стомана бяха,но на мойта кола си седяха екстра и колегата на който ги продадох също е мн доволен.Не са правени в София,и хората които ми ги правиха,не се занимават конкретно с това,но се навиха и станаха супер.Исках да кажа,че в хеед като струват примерно 500 това не значи,че реално струват толкова.Всеки търговец си слага каквато цена иска.Ти като си ги купил за толкова,нормално да им искаш горе долу същите пари,защото това не е детайл от сапун.Друг е момента дали ще ги купи някой,но т’фа само теб си те вълнува.Пожелавам ти успех.
                    Fiat Tipo
                    Corsa b комби !

                    Коментар


                      #11
                      bebito^^^ написа:
                      Racer GT написа:
                      bebito^^^ написа:
                      mufa_bg написа:
                      Колега както гледам доста сериозно си се прецакал с тези фланци но не очаквай да има още като тебе
                      Аз не знам как достигна до този извод,но може да званеш в HEED-91 и да питаш колко ще ти струва да ти направят такива фланци,като имаш отговор от тях може да пишеш.п.п.Аман от спамерип.п.Това Българина няма такова животно,всеки иска някой да купи нещо за 400 лева и на другфия ден той да го купи от него за 200 лв тогава е доволен
                      Колега,вчера тъикато бях при един стругар се поинтересувах колко би струвало да се направят подобни фланци-цената която ми обявиха беше 150-170лв без болтовете слагаме 50лв болтове и пак не става 400лв.Нищо лично.Успех в продажбата все пак!
                      Тази цена със материал-а ли е? за 42 мм ли? Как сметна 32 болта за 50 лева (32х3лева =96лв!!)по идва сметката ако ти е казал за цена на труда щото само материала е толкова. освен ако твоя стругар няма хале с материал подарен му от някой.И ако някой си е направил такива фланци с закупуването на материала с труда на стругаря +32 нови болта = 180 лв нека да каже и да даде кординати на стругаря за да знаят всички каде да ги правят.и да направят темата важна,
                      Ама ти си знаеш твоето и това е,почваш да умуваш веднага.Цената която съм написал е за 4 ГОТОВИ фланеца.Това ми каза стругаря това казвам и аз,незнам какво хале има или няма ама е това.Болтовете са по 1.5лв,не по 3 лв!!!Остани със здраве!
                      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                      Коментар


                        #12
                        pecata написа:
                        Мислех да не се обаждам,че ще получа предопреждение,ама ще рискувам.Фланци като твойте колега само че 40мм дебелина ми ги правиха с болтовете за 220 лева материал + труд.Незнам каква стомана бяха,но на мойта кола си седяха екстра и колегата на който ги продадох също е мн доволен.Не са правени в София,и хората които ми ги правиха,не се занимават конкретно с това,но се навиха и станаха супер.Исках да кажа,че в хеед като струват примерно 500 това не значи,че реално струват толкова.Всеки търговец си слага каквато цена иска.Ти като си ги купил за толкова,нормално да им искаш горе долу същите пари,защото това не е детайл от сапун.Друг е момента дали ще ги купи някой,но т’фа само теб си те вълнува.Пожелавам ти успех.
                        Не само в хеед са толкова мойте са правени във варна като,не съм ги платил на стругаря,сами отидоме в най големия склад във варна за метали и от там САМИ си вземахме материала 4х L 45mm F=130 след това платихме на стругаря отделно труда и пак САМИ си вземахме 32 нови болта от магазин лада.Фланците не се продават за да се спечели пари от тях,те се продават под цената която е платена за тях,не сме магазин и не искаме да печелим от това! По какъв начин да го обясня вече не знам като са изброени кое от каде е вземато и на каква цена.Смятам ,че спеколите по този въпрос вече са изяснени,Всеки може да си намери материал и на пътя и да плати само труда на стругаря,може и стругаря да му е чичо и да му ги направи без пари,и само да си купи болтовете 96-лева значи ли,че това им е цената, По същия начин вмомента ни трябва изпускателен колектор тръбен с равни рънери за уно турбо някой няма ли за 200 лева 6то трябва да ходим да купуваме материал и да платим на човека? айде размишлявайте по този въпрос и ако някой има да му го купим за 200 лв Щото толкова ми се дават на мен и другото ми се струва скъпо п.п.И що трябва да има толкова коментари,на кой му било скъпо и на кой не,и на нас ни беше скъпо но си ги направихме като ни трябваха,сега се промени сетъпа н аколата и за това се продават!
                        uno turbo 1.3 i.e' 86
                        renault 19 1.8 16v
                        uaz 469 4.0 turbo
                        renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                        trabant 601 69'

                        Коментар


                          #13
                          да видим цената от 200лв дали ще се хареса?
                          uno turbo 1.3 i.e' 86
                          renault 19 1.8 16v
                          uaz 469 4.0 turbo
                          renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                          trabant 601 69'

                          Коментар


                            #14
                            Фланците отидоха на една Застава 2.0 турбо
                            uno turbo 1.3 i.e' 86
                            renault 19 1.8 16v
                            uaz 469 4.0 turbo
                            renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                            trabant 601 69'

                            Коментар


                              #15
                              "Боже, колко много мъка има по този свят"

                              Коментар

                              Working...
                              X