Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с фиат брава 1.4 сх

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с фиат брава 1.4 сх

    здравеите ! значи колата я купих 2 рака отначало работеше перфектно но след 2 3 месеца се почна ходих на диагностика и там ми казаха 4е може да е клапан после отворих двигатея и видях разп. вал беше все едно на стуг , после го смених . но тогава дори не искаше да приапатка ,после смених и клапаните и гумичките им,датчиците,после биелни лагери.пак саштото карах я на сервис вав ямбол и там ми казаха 4е ще стане за 2,3 ни но беше там около 2 месеца и после ми каза 4е неможе да я направи и пак я взех моля ви помогнете ми . мерси предварително
    fiat brava s.x. 1.4 12v .1997g.

    #2
    Първо ,объркал си темата ,второ ,този двигател си има проблем с мазането на вала(по спомени)...И трето ,какъв точно е проблемът на колата ,никъде не можах да разбера...И какво е това "приапатка" ? И четвърто ,но не на последно място ; можеше да използваш търсачката...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      за мазането и аз го знам този проблем , проблемат на колата е че неиска да запали вапреки че всичко е както трябва и вав сервизите ми казаха 4е всичко е на ред но неиска да запали , а за темата се извинявам защото досега не сам пускал тема тук .
      fiat brava s.x. 1.4 12v .1997g.

      Коментар

      Working...
      X