Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам нова автоаларма

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам нова автоаларма

    описание на алармата с цена може да се види на:http://cgi.ebay.de/PAGER-KFZ-ALARMAN...родавам я за 75 лв. ,( ориг. цена е 41 за алармата +15,90 евро е доставка до БГ = 110 лв.)причина за продажбата, ’новата’ кола се оказа с аларма и тази предварително закупена е излишнаедит !!! На линка в ибей пише че е за Ауди или Фваген, но алармата е универсална , не зависи от марката на колата.Снимки:

    #2
    Клега а дисплея на дистанционното какво показва? И на сайта гледам пише за VW, предполагам не е от проблем да се сложи на ФИАТ.
    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

    Коментар


      #3
      Валентино_88 написа:
      Клега а дисплея на дистанционното какво показва? И на сайта гледам пише за VW, предполагам не е от проблем да се сложи на ФИАТ.
      дисплея е индикаторен, показва режимите.Разбира се че става за ФИАТ, аз щях ФИАТ да купувам , Алармата е универсална, става за всяка марка, поддържа управления както с "+" така и с "-", има и режим за пневматични централни заключвания.Може да се монтира на ВСЯКА марка автомобил.... за Бентли и Ферари не съм сигурен

      Коментар


        #4
        Колега може да прозвучи малоумно от моя страна ама индикаторен дисплея означава ли че показва нещо когато алармата е задействана и не я чуваш примерно? Интересувам се защото моята се прецака и си търся друга сега, а тази ми харесва.
        НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

        Коментар


          #5
          На пейджъра (дистанционното) показва от коя кола на страната има нарушение когато се включи.Също така и пейджъра също пищи когато се разсвири колата.Ако не се лъжа трябва да има и опция за палене на мотора от дистанционното.На моя фиат е почти същата.Алармата е хубава.За тез пари тук такава трудно се купува.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            pecata написа:
            На пейджъра (дистанционното) показва от коя кола на страната има нарушение когато се включи.Също така и пейджъра също пищи когато се разсвири колата.Ако не се лъжа трябва да има и опция за палене на мотора от дистанционното.На моя фиат е почти същата.Алармата е хубава.За тез пари тук такава трудно се купува.
            ОФЕРТАТА ВАЛИДНА ЛИ Е? И АКО ИМА ДИСТАНЦИОНО ПАЛЕНЕ Я ВЗИМАМ.

            Коментар


              #7
              mario1967 написа:
              pecata написа:
              На пейджъра (дистанционното) показва от коя кола на страната има нарушение когато се включи.Също така и пейджъра също пищи когато се разсвири колата.Ако не се лъжа трябва да има и опция за палене на мотора от дистанционното.На моя фиат е почти същата.Алармата е хубава.За тез пари тук такава трудно се купува.
              ОФЕРТАТА ВАЛИДНА ЛИ Е? И АКО ИМА ДИСТАНЦИОНО ПАЛЕНЕ Я ВЗИМАМ.
              1. валидна е2. няма дист. палене3. Алармата се продава САМО с 1 дистанционно на тази цена / другото е програмирано за на брат ми колата и се ползва за там/ пропуснал съм да го напиша във водещия пост.

              Коментар


                #8
                продадена

                Коментар

                Working...
                X