Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бартер:14' 4Х98 "Борбет"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бартер:14' 4Х98 "Борбет"

    Трябваха ми за едно бързо уно което така и не взех,такаче ако на някой му трябват да свирка k: Попринцип искам бартер за 15’ 4Х100,относно доплащане и такива работи може и на Л.С проверявам ги редовно k: Снимал съм една от тях,защото беше най-чиста а скоро ще бъдат свалени и пръснати и 4-те k: Само тази има малко по охлузено по борда.Без капачки са с 4 еднакви гуми 175/65/14 като стават за лятно каране СофияGSM - 0898 300 993

    #2
    Само бартер ли търсиш,ако не напиши цена за евентуална покупка.За зимните ми гуми ми харесват.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Мисля че тея джанти се завъртяха по форумите веднъж! Нямаше ли крива от тях ?Пиши и цена!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        xctr написа:
        Мисля че тея джанти се завъртяха по форумите веднъж! Нямаше ли крива от тях ?Пиши и цена!
        Както и ET-то им.

        Коментар


          #5
          Колегата е несериозен,да не кажа друго определение.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            Колеги извинявам се,но може и да съм забравил да напиша и тук че джантите в момента са свалени от колата за да се освежат с една боя Дали са въртяни тук преди,-незнам.Може,но не са били в мен и затова незнам За криви,не съм усетил да са.Но все пак съм ги карал на лада която не е вдигала повече от 120 с тях П.С Ще видя и ЕТ и всичко останало,обещавам

            Коментар

            Working...
            X