Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo/Marea TD100 - цяла за 1000 лева или на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo/Marea TD100 - цяла за 1000 лева или на части

    Здравейте имам Браво ТД100 имам тема в продавам автомобил за него, и мареа ТД100 на която всичко и работи и е с добър външен вид но главата и е спукана за това я продавам цяла със спукана глава за 1000лв или на части.Другия вариант е да взема главата от Бравото и да продам него със спукана глава пак за 1000лв.Ако някой има интерес пишете тук или на ЛС. Тлефон: 0898811311 - Ицо

    #2
    Дай някоя снимка на Мареята,интересуваме цяла.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      Marea-та е в много добро състояние климатика и работи и мисля че има застраховка преглед и винетка но нз до когаПросто е много мръсна а капака стои така щото е отворен

      Коментар


        #4
        Колата е 97-ма ролки и ремаци са сменявани преди 40 000км маслото и филтрите разбира се трябва да се сменят след смяната на главата, прегледа и застраховката са изтекли но има годишна винетка. Салона и тавана са в перфектно състояние.Глава се намира от колегите на форума за 300лв според мен за 1500 лв щеси имате една перфектна и обслужена Мареа

        Коментар


          #5
          up

          Коментар


            #6
            Днес е последен ден колеги ако никои не прояви интерес мареата отива в моргата ...

            Коментар

            Working...
            X