Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто Gt 136 +++

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто Gt 136 +++

    Dec 94 внос от Германия без климаВсичко за модела без клима както написах:Ел.стъкла , ел.огледала , централно , abc , хаогени , Air bag , имобилаизер , серво абе вс.екстри за GtКолата е в перфектно състояние външно и вътрешно (леко е износен плата на шоф. седалка)иначе салона е перфектен диодно осветление по таблото един цвят(червен)Колата излезе от бокса (оптичен тунинг) преди 20 дни прав заден капак , без клучалки е колата и с нова аларма+модул за прозорците (cobra)Напълно сменена предница (колата всички части които са сменяни по нея са само чисто нови ) тампони,тампони на макферсоните с лагерите,шарнири,носачи,тампони(предпазват да не влиза прах в амортесиора нему знам точното название),термостат,ремък,ролки,накладки (спортни) и тн.джанти 16-ки МАК гуми Toyo 215/40/16 Спортно укачване,сп.филтър K&N (коносовиден),сп.генерация,чип,топче на скоростния лост Issotа Racing(карбон),бели киометражи,mp3 Jvc 701 с дистанционо,суб Hertz,компонентни колони висок клас Hertz 2 комплекта,усилварел Audioson (всичко без Mp3-та е ново с 1 година гаранция)Каско за 6000 лв. 1-на винетка,1-на гражданска отговорност,годишен преглед до Април 2007 Колата е подържана и правена с много желание Цена 7000 лв. подлежи и на коментар П.П ще помоля да пишат хора които имат интерес към колата а не давам 5000 лв. Има и още неща които са подобрени по колата и сменени разбира се но сега несе сещам но ще пиша кат се сетя
    Прикачени файлове
    Cupra Fr

    #2
    забравих да пиша колата е на 102005 км.
    Прикачени файлове
    Cupra Fr

    Коментар


      #3
      А + още 4 гуми
      Cupra Fr

      Коментар


        #4
        Колега, виждал съм те по града с това Punto ... Да, хубава е колицата ... това мога да кажа само на колегите, които мислят да го гледат

        Коментар


          #5
          Благодаря колега радвам се че ти харесва
          Cupra Fr

          Коментар


            #6
            И аз съм го виждал това Пунто и мога да кажа че наистина е правено с много мерак!Много ме накефи като го видях.
            Fiat Punto 1.7 TD

            Коментар


              #7
              tzetzo_slavista написа:
              И аз съм го виждал това Пунто и мога да кажа че наистина е правено с много мерак!Много ме накефи като го видях.
              Кво стана с джантите колега сложи ли ги ?Радвам се че ти е харесало обеща кат го снимаш да го пратиш оную бързото турбо дизелче да вида как му седят Айде поздрави на групата
              Cupra Fr

              Коментар


                #8
                Супер са! Апарата нещо се прецака и не мога да кача снимките-иначе помня :D
                Fiat Punto 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  Радвам се че ти харесват как седят на колата :D Аиде много поздрави на групата
                  Прикачени файлове
                  Cupra Fr

                  Коментар


                    #10
                    Cupra Fr

                    Коментар


                      #11
                      колега вдигни цената много тънко я даваш такова пунто под 8 не а и да знаеш човек тръгне ли да купува бегачка иска сам да плати повечко , не слушай какво ти казват


                      Fiat Punto 96' ..the best caR!

                      Коментар


                        #12
                        Тва е цената :D
                        Cupra Fr

                        Коментар


                          #13
                          естествено че тва е цената колата на колегата наистина е слънце ама човека трябва да и вземе парите....тази година по възможност
                          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                          Коментар


                            #14
                            viktorson написа:
                            естествено че тва е цената колата на колегата наистина е слънце ама човека трябва да и вземе парите....тази година по възможност
                            Аз небързам колата неми е в тежест и си я подържам както преди ако някой изскочи с парите я давам ако не си я карам цената както гледаш не е надоло и няма и да е
                            Cupra Fr

                            Коментар


                              #15
                              Cupra Fr

                              Коментар

                              Working...
                              X