Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам CD/MP3 JVC KD-G632 с USB

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам CD/MP3 JVC KD-G632 с USB

    Колеги, продавам въпросното радио.Състояние примерно 8/10, има разни следи от употреба, но като цяло е доста запазено.Единственото, което липсва е капачето на УСБ входа..., което не му се отразява по какъвто и да е начин нито на визията, нито на работата...Радиото е с кутийка за панела(някаква нестандартна е, че самия панел е по-малък заради УСБ-то).Другите нещал, упътване и самата кутия са някъде и не мога да ги намеря.Радиото поддържа стандартното JVC дистанционно, което струваше 49лв в техномаркет.Предполагам го има и по-евтино в по-простите магазини.Радиото не е прескочило дори веднъж, вади хич не-лош звук за класа си...като цяло съм много доволен, просто вече не ми трябва, мисля да си ползвам чейнджъра на новата алфа...Eто една снимка как изглежда, актуални снимки мога да направя при желание.Може да се чуе, но на вашата кола.Имам и един преходник PC2-36-00 към ISO, който принципно е за Нисан, май и за Алфите става.Ще го включа и него, ако става.Цена:100лвСофия0883326401-Мартин
Working...
X