Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов десен носач FRAP с 15mm шарнир

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов десен носач FRAP с 15mm шарнир

    Ако левия носач е наистина на 200км той си е нов /ако не си влезнал в някоя яма :P /Мен левия започна да ми тропа и ми прилича на тампон.Типото ми по окачването всичко си е оригиналното и не искам да слагам други части, че започна ли веднъж...Колко пари ще ми искат за смяната имаш ли представа?Ако се размина евтино мога още от сега да го сменя и да не чакам да се разбие напълно!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    ЕхххМерси много!Само ще се опитам да намеря ключа и ще се разберем допълнително!Благодаря ти предварително!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Аз имам едно тропане отдясно, което много ме дразни. Бях набедил носач, но на два сервиза ми казваха, че е ОК. Можеш ли да дадеш едно рамо за диагностиката, и е ако е носача направо ще го взема този (всъщност пиши каква е и цената му)?
      Пари от Интернет
      Всичко за колата
      Modsbg.com

      Коментар


        #4
        Извинявам се за оффтопика, но с риск да бъда нападнат от повечето от вас, не ми е ясно при всичкото уважение към Хит-ко (нямам оплаквания от закупени от него части) защо трябва да се крият цените за хората от форума. Всички да го питат на лично и той да прецени каква цена да му даде, добре той си решава на кой колко да иска, ама примерно за носач дадох 58лв, което само по себе си не е проблем, макар че за същата цена си купих пак фрап , но ляв от магазина на симеон, а примерно за типото(цена по принцип е една за една и съща марка носач и при типото и при бравото) според Митко
        Mitko написа:
        Цената за носача е 55лв. колкото Христо иска ако носача отиде в човек от форума.
        Същата минимална разлика, но от 4лв се получи при амортисьорите които купих от него и които друг колега от форуам е купил, но както каза Хит-ко то е всеизвестно че амортисьорите са дигнали цената си от миналата година и дадох 59лв, което пак не е проблем, гаранция за качество дава човека а и в софия ми искат 10лв повече на бройка.Но спред мен за да няма спекулации и подозрения в конспирация е добре Хит-ко да си има страница към форума на която всеки да може да си направи справка за цената при него без да му пише на лично, а за специалната отстъпка за специални хора той си решава.
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          blader написа:
          Извинявам се за оффтопика, но с риск да бъда нападнат от повечето от вас, не ми е ясно при всичкото уважение към Хит-ко (нямам оплаквания от закупени от него части) защо трябва да се крият цените за хората от форума. Всички да го питат на лично и той да прецени каква цена да му даде, добре той си решава на кой колко да иска, ама примерно за носач дадох 58лв, което само по себе си не е проблем, макар че за същата цена си купих пак фрап , но ляв от магазина на симеон, а примерно за типото(цена по принцип е една за една и съща марка носач и при типото и при бравото) според Митко
          Mitko написа:
          Цената за носача е 55лв. колкото Христо иска ако носача отиде в човек от форума.
          Същата минимална разлика, но от 4лв се получи при амортисьорите които купих от него и които друг колега от форуам е купил, но както каза Хит-ко то е всеизвестно че амортисьорите са дигнали цената си от миналата година и дадох 59лв, което пак не е проблем, гаранция за качество дава човека а и в софия ми искат 10лв повече на бройка.Но спред мен за да няма спекулации и подозрения в конспирация е добре Хит-ко да си има страница към форума на която всеки да може да си направи справка за цената при него без да му пише на лично, а за специалната отстъпка за специални хора той си решава.
          Колеги, за качеството на частите мога да гарантирам, но за постоянството на цените - не се наемам! До преди година , имаше лека тенденция към понижение, но от година насам, цените на утвърдените марки вървят нагоре!По-ниски цени започнаха да се появяват единственно на частите, китайско производство или препакетирани, но такива не се наемам да продавам, а още по-малко да монтирам!Това е истината за пазара ни в момента, а от следващата седмица ще има подробен самостоятелен сайт и с цени за всички потребители и условия на закупуване!

          Коментар


            #6
            hit-ko написа:
            от следващата седмица ще има подробен самостоятелен сайт и с цени за всички потребители и условия на закупуване!
            Радвам се за тази ти идея и я подкрепям с две ръце
            FIAT Bravo 1.6 16V '97

            Коментар


              #7
              я кажи колко пари му искаш на този носач (левия), че на моята темпра нещо се разхлопа, Той нещо не беше нов??, не разбрах точно, и колко е ползван ако изобщо е употребяван. А и каква марка е? Мерси предварително
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                #8
                а такаааа...........

                Mitko написа:
                Цената за носача е 55лв. колкото Христо иска ако носача отиде в човек от форума.
                Това не е добра цена !!! Мога да ви давам същите носачи по 50 лв. .Ако има мераклии да пишат на лични

                Коментар

                Working...
                X