Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Пунто на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Пунто на части

    Здравейте!Поради леко ПТП от страна н а дядо ми се налага да започна разпродажбата на Фиата! Колата е модел Пунто 94 година 1.2 двигател.Продава се цяла или на части Всичко по нея без предна лява и задна лява врата, преден калник и ляв носач е непокътнато!Двигателят е на 148 000 км реални и е в перфектно състояние.Колата се намира в с.Алдомировци (София) аз живея в ЛюлинЗа контакти: 0896 641009 и скайпean-ivanovЦена за цялата кола:800 лева с коментар на място. а за други части по нея звънкайте или ми пишете на скайп!
    Прикачени файлове

    #2
    волана и двата фара ? цена?

    Коментар


      #3
      Километража ако е с оборотомер и индикатор за температурата,цена ?
      FIAT Punto MK1 1.1 55hp

      Коментар


        #4
        Колега fiatpuntoudar, гледам предна лява врата си я махнал, а пантата(долната) която е на купето остала ли е здрава, ако да кажи цена. На предния капак каква цене му търсиш. Капачката коятп покрива гайката за стопа, каква и е цената?Поздрави
        FIAT PUNTO 1,7TD ELX

        Коментар


          #5
          Интересуват ме няколко неща.Кора под двигателяКасетефонкората от вътрешната страна на дясно огледало
          FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

          Коментар


            #6
            части за пунто

            хайде колата не екарана много има много части гони за употреба колеги!

            Коментар


              #7
              колега това е 55 к.с. нали - ако е така кажи имаш ли бензиновата помпа комплект с всичките там джунджурии ?
              Пунто '95 1.1

              Коментар


                #8
                Колега имаш ли предни и задни говорители?Ако да в какво състояние са и колко им искаш?

                Коментар


                  #9
                  Колега джанти имаш ли и какви са 14-ки или 13-ки? И каква е цената? Предварително благодаря.

                  Коментар


                    #10
                    колега задната чистачка имаш ли я ???? цена ???
                    Fiat Punto1.2 ELX

                    Коментар


                      #11
                      Колега, интересува ме планката, която държи жилото на скоростите, запалка и капачката на казанчето за спирачна течност. Интерсува ме също и кутията на филтъра. Цена/и.
                      FIAT PUNTO 1.2 ELX 1995

                      Коментар


                        #12
                        колега предните дискове в какво състояние са
                        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                        Коментар

                        Working...
                        X